Dom Oleśnica

Rataje, Oleśnica, dolnośląskie

  • 930 000 zł
  • 120 m²
  • 7 750 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Janik

Skontaktuj się

Dom Oleśnica

Rataje, Oleśnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

930 000 zł

120 m²

7 750 zł/m²

Dom Oleśnica

Zaktualizowane: 9 maja 2026

930 000 zł 120 m² 7 750 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
150 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2023

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

150 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2023

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 930 000 zł (7 750 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Oleśnicy)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 120 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2023
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 150 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ZAPRASZAM NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ PREZENTACJĘ

OLEŚNICA / BLIŹNIAK / STAN DEWELOPERSKI

0% PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC!

Polecam dom w zabudowie szeregowej w Oleśnicy.
Stan deweloperski o powierzchni 120 mkw na którą składają się:
Parter :
- salon,
- pokój
- aneks kuchenny,
- toaleta;

Piętro :
- 3 sypialnie,
- łazienka,
- ciąg komunikacyjny.

Poddasze o pow. ok. 35 mkw do zagospodarowania. (...)

Agent

Magdalena Janik

506 844...

506 844 933

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Janik

506 844...

506 844 933

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl