dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Oleśnica

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Lokal o pow. 44 m2 zlokalizowany przy ul. Rycerskiej z pięknym widokiem na Bramę Wrocławską.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35,70 m² 7 703,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Lokal o powierzchni 35,7 m2, zlokalizowany przy ul. Sinapiusa w Oleśnicy. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł54,80 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł82 m² 5 182,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 2. piętrze w odremontowanej, zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy Rynku w Oleśnicy. Układ mieszkania: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł79,90 m² 7 496,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z pierwszej połowy XIX wieku, położone bezpośrednio w rynku w Oleśnicy. Budynek objęty ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,85 m² 11 552,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oleśnica | ul. Leśna | 52 m | ogród 39 m | 2 miejsca parkingowe | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie własnościowe położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z pierwszej połowy XIX wieku, położone bezpośrednio w rynku w Oleśnicy. Budynek objęty ochroną konserwatora zabytków, po.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,32 m² 10 326,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oleśnica: ul. Kochanowskiego Przestronne, funkcjonalne i ekonomiczne - M2! Cena: 499 000,00 zł (do negocjacji) Powierzchnia 48,32 m2 oleśnica, ul. Kochanowskiego, gmina Oleśnica-miasto, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

165,5 m | willa poniemiecka | 2 poziomy | ogród | garaż | bezczynszowe Oleśnica, ul. Chopina Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 165,5 m , stanowiąca część.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,40 m² 7 994,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Lokal o pow. 37,4 m2, zlokalizowany przy ul. Mikołaja Reja w Oleśnicy. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 600 zł66 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45,60 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Stwórz przestrzeń idealną dla siebie mieszkanie do remontu czeka na Twoją wizję! Oleśnica, ul. Krzywoustego Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37,20 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność z niskimi kosztami utrzymania? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,małopolskie

383 000 zł103 m² 3 718,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie | Garaż | Ogródek - niezależne lokale na sprzedaż w nowoczesnym budynku po remoncie! Na sprzedaż trzy niezależne, bezczynszowe lokale mieszkalne , każdy z przypisanym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł71,50 m² 7 762,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,5 m (nie wliczając balkonu), usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku przy ul. Sikorskiego 3 w Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Narutowicza

Oleśnica,dolnośląskie

554 000 zł88 m² 6 295,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Poszukujesz ciekawego i godnego uwagi mieszkania w Oleśnicy ? Interesują Cię oferty z górnej półki, bez wkładu finansowego w podwyższonym standardzie wykończenia i wprost do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,80 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon narożny 12 m | klimatyzacja | 2019 r. | parking za szlabanem Oleśnica, ul. Szmaragdowa Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł80,01 m² 7 486,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oleśnica/centrum/3pok/piwnica/pkp/pks/top/rynek Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni 80 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł62 m² 11 532 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

ul. Klonowa, oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Oleśnica,dolnośląskie

399 000 zł61,20 m² 6 519 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

61,20 m | 17,20 m piwnica | 3,2 m wysokości | Miejskie co * Oleśnica ul. 11 Listopada * Cena: 399 000 zł * II piętro | kamienica * 61,20 m + 17,20 m piwnica * Strych suszarnia *.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł84 m² 7 726,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowymi balkonami Oleśnica, ul. Paderewskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 84 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Oleśnica,dolnośląskie

2 100 zł32,21 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

600 000 zł56,90 m² 10 527,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligatoryjny. Na.