dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Oleśnica

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Oleśnica,dolnośląskie

509 000 zł65 m² 7 772,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez pcc) o powierzchni łącznej 65,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Serbinów,Oleśnica

379 000 zł48 m² 7 928,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | balkon | pełen rozkład | Serbinów | parking za szlabanem Oleśnica, ul. Kopernika Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Stare Miasto,Oleśnica

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie z balkonem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, w samym sercu Oleśnicy przy ul. Szkolnej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedam mieszkanie 44m w centrum Oleśnicy ul Hallera 4. Po generalnym remoncie w 2025 r. Dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój. W pełni umeblowane i wyposażone. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Serbinów,Oleśnica

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Oleśnica,dolnośląskie

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4 pokoje w Oleśnicy Idealne dla Rodziny! Szukasz komfortowego miejsca dla siebie i swojej rodziny w Oleśnicy? Jako agentka nieruchomości mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

349 000 zł61 m² 5 761,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie z potencjałem w sercu Oleśnicy - 60,57 m (76,63 m z piwnicą) | ul. Narutowicza Wygodne parterowe, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z dwiema piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

609 000 zł56 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie Oleśnicy przy ulicy Klonowej. Lokal znajduje się w budynku z windą, na 6. piętrze, co zapewnia przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Centrum,Oleśnica

175 000 zł22 m² 8 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w centrum Oleśnicy | idealna pod inwestycję Lokalizacja: oleśnica, ul. 3 maja 22 (róg Wałów Jagiellońskich) Czynsz: 150 zł Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

477 691 zł50 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 50,02m2, dostępnego od ręki, z balkonem o pow. 7,21m2 , na który jest wyjście zarówno z obszernego salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Serbinów,Oleśnica

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w Oleśnicy (os. Serbinów). Szukasz komfortowej przestrzeni dla rodziny w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

494 547 zł53 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 53,12m2, dostępnego od ręki, z tarasem i ogrodem. Na taras o pow. 7,00m2 jest wyjście zarówno z salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

507 606 zł53 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 53,32m2, dostępnego od ręki, z balkonem o pow.5,75m2 , na który jest wyjście zarówno z obszernego salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

490 922 zł48 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 47,57m2, dostępnego od ręki, z balkonem. Na balkon o pow. 5,79m2 jest wyjście z salonu połączonego z kuchnią. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Serbinów,Oleśnica

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Serbinów,Oleśnica

529 000 zł62 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Kopernika, oleśnica. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m . Położone na pierwszym piętrze i składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Serbinów,Oleśnica

440 000 zł47 m² 9 282,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Słoneczne mieszkanie ktore znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Dużym atutem mieszkania jest przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Oleśnica

728 000 zł101 m² 7 223,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokoje | przestrzeń dla rodziny | świetna lokalizacja- oleśnica ul. Paderewskiego. Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat dwupoziomowego,słonecznego mieszkania z balkonem i loggią. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Centrum,Oleśnica

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie z drewnianym akcentem | Oleśnica, ul. Kochanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, ciepłe i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Oleśnica

Centrum,Oleśnica

265 000 zł25 m² 10 453,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka | Przy parku | Centrum | Gotowe! | Inwestycja Na sprzedaż przestronna kawalerka w okolicy dużego parku blisko centrum o pow. 25,35m gotowa do zamieszkania! Wyposażona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł30 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: tądel () Tel.: Numer licencji PFRN 30058 Nieruchomość na sprzedaż zlokalizowana jest na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy w Oleśnicy przy ulicy Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Centrum,Oleśnica

444 000 zł51 m² 8 752,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja Oleśnica, ul. Mościckiego 4a - spokojna i dobrze skomunikowana część miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone oraz przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Oleśnica

385 000 zł42 m² 9 277,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż eleganckie, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o podwyższonym standardzie, usytuowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym sercu przy Rynku. Powierzchnia: 41,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

274 900 zł42 m² 6 494,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,33 m , położone w samym centrum Oleśnicy idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

820 000 zł74 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

MS Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na czwartym (ostatnim) piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Lokal ma 73,95 m i oferuje trzy niezależne pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolna

Centrum,Oleśnica

509 000 zł68 m² 7 485,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 3 pokoje z dużym balkonem i osobną kuchnią gotowe do zamieszkania! Oleśnica, ul. Małopolna Na sprzedaż rozkładowe, bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Serbinów,Oleśnica

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Centrum,Oleśnica

499 000 zł63 m² 7 890,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa cena: 499 000 zł 3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

695 000 zł72 m² 9 652,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezposrednia brak prowizji dla kupujacego Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, niezamieszkane. Jezeli poszukujesz nieruchomości, która łączy nowoczesną aranżacje wnętrz, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Daszyńskiego

Centrum,Oleśnica

277 000 zł25 m² 10 927 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sucharskiego

Oleśnica,dolnośląskie

675 000 zł84 m² 7 988,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 5-pokojowe z balkonem przy ul. Sucharskiego, oleśnica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane na spokojnym, rodzinnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

493 240 zł52 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie 52,25 m2 z balkonem 5,79 m2 Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m2, dostępne od ręki. To ostatni lokal w tej inwestycji o takim układzie. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lokal mieszkalny o powierzchni 39,33 m2 dwu pokojowy z aneksem kuchennym, łazienką , przedpokojem usytuowanym na parterze z ogródkiem w sąsiedztwie terenu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

349 000 zł59 m² 5 874,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną dużą kuchnią oraz spiżarnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 59,41 m2. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Serbinów,Oleśnica

559 999 zł52 m² 10 779,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż - Oleśnica, ul. Wileńska Zamieszkaj tutaj, gdzie cisza i spokój spotykają wygodę i relaks - przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kanada w Oleśnicy. Czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rataje,Oleśnica

485 000 zł86 m² 5 636,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne bezczynszowe 86 m z ogródkiem, oleśnica Rataje Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub wygodnej przestrzeni dla dwojga? To bezczynszowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Oleśnica

445 000 zł57 m² 7 834,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1893

Na sprzedaż piękne, wyremontowane i zadbane mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, znajdujące się w samym Centrum Oleśnicy (budynek- kamienica). Mieszkanie o powierzchni 56,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł32 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży pięknego mieszkania w Oleśnickim Rynku. Usytułowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie przeszło kompleksowy generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie