dowolna

Nowe domy Oleśnica

10 ogłoszeń

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący - parterowy z garażem i dużym ogrodem. Domy gotowe do odbioru W sierpniu Lokalizacja: cieśle zaraz przy Oleśnicy działki połoźone w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kusocińskiego

Rataje,Oleśnica

774 540 zł119 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nowoczesny i ekonomiczny dom dwukondygnacyjny, wolnostojący w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 119,16 m znajdujących się w miejscowości Oleśnica pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 200 000 zł402 m² 2 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 402 m2. Lokalizacja - Oleśnica, osiedle domów jednorodzinnych oddalone 2 km do rynku. Parter (stan do zamieszkania) - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł118 m² 5 239,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Ostatni dom! Przestronne lokum z zachowaniem dostępu do całego spektrum usług. Lokalizacja: ul. Żwirki i wigury/lotnicza, oleśnica Rodzaj: szeregówka wewnętrzna Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

579 000 zł103 m² 5 621,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szereg środkowy Z dużą działką, pompa ciepła, spalice! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 103 m2. Termin realizacji inwestycji - 08.2023R. Parter o pow. 50 m2: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

579 000 zł103 m² 5 621,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

609 000 zł107 m² 5 693,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Inwestycja na ukończeniu! bez prowizji! bez pcc! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Gorąco polecam osiedle czterech domów wolnostojących położonych pod Oleśnicą - w Dąbrowie. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

465 000 zł74 m² 6 326,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 73.5m2 Dom zlokalizowany jest na Spalicach, tuż przy lesie. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, blisko miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szereg środkowy, 4 pokoje, stan deweloperski! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 90 m2 z ogródkiem. Lokalizacja: oleśnica osiedle Rataje; bardzo dobry dojazd do Wrocławia (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

697 000 zł104 m² 6 701,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:139 m²

Szereg 4/6 pokoi; wykończony - gotowy do wprowadzenia! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 104 m2 (120 m2 po podłogach). Lokalizacja: oleśnica osiedle Rataje ; bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,małopolskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy na sprzedaż budynek mieszkalny o pow. użytkowej 315 mkw., w stanie deweloperskim, murowany, kryty blachą. Na działce o pow. 0,56 ha znajduje się również budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

**** Oferta tylko w naszym biurze **** Zamieszkaj w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych! Z wysokiej klasy materiałów połowa domu w zabudowie bliźniaczej w Sokołowicach 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

529 000 zł104 m² 5 086,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 mkw, z działką 340 mkw lub 200 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal Oleśnicy. Układ domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł128 m² 4 662,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

telefon kontaktowy: przepiękna okolica - dom przy lesie kupujący nie płaci podatki pcc Polecam dom wolnostojący w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu "mini ", zlokalizowany tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

795 000 zł157 m² 5 073,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta dostępna wyłącznie w ' mk prestige nieruchomości " Zdjęcia gotowego budynku mają charakter poglądowy. Sprzedaż budynku powstającego - gotowy do odbioru W maju! 0 % prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż gotowy dom parterowy wolnostojący o powierzchni użytkowej 96,70 mkw. Dom położony w miejscowości Dąbrowa k/oleśnicy. Bliskość miasta Oleśnica zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

690 000 zł117 m² 5 921,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

t. Wychodząc na przeciw państwa oczekiwanią tworzymy jedyną W swoim rodzaju inwestycje - osiedle "na lucieniu" to kwintesencja stylu, funkcjonalności I najwyższych standardów Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł128 m² 4 662,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na Twojej działce! Jako jedyna firma dajemy Gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

342 218 zł123 m² 2 782,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł128 m² 4 662,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

640 000 zł117 m² 5 492,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Centrum,Oleśnica

301 700 zł123 m² 2 452,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dla osób posiadających Własną Działkę. Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł128 m² 4 662,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

640 000 zł117 m² 5 492,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

640 000 zł117 m² 5 492,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł128 m² 4 662,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

589 000 zł128 m² 4 584,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

640 000 zł117 m² 5 492,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

589 000 zł149 m² 3 945,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

telefon kontaktowy: przepiękna okolica - dom przy lesie kupujący nie płaci podatki pcc polecam dom wolnostojący w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu "glen V G1".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

589 000 zł128 m² 4 584,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

640 000 zł117 m² 5 492,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

680 000 zł156 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom o pow. całkowitej 156 m2 usytuowany w Oleśnicy. Parter: pow. użytkowa 55,55 m2: salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, łazienka, hol, garderoba, wiatrołap, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

589 000 zł128 m² 4 584,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

630 000 zł146 m² 4 306,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

t. Wychodząc na przeciw państwa oczekiwanią tworzymy jedyną W swoim rodzaju inwestycje - osiedle europejskie to kwintesencja stylu, funkcjonalności I najwyższych standardów Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

640 000 zł146 m² 4 374,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

t. Wychodząc na przeciw państwa oczekiwanią tworzymy jedyną W swoim rodzaju inwestycje - osiedle na lucieniu to kwintesencja stylu, funkcjonalności I najwyższych standardów Przedmiotem oferty.