dowolna

Nowe domy Oleśnica

10 ogłoszeń

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ostatni wolny segment - działka 800 M2, 5 min do rynku! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2. Inwestycja z odbiorami. Strefa dzienna: salon z jadalnią oraz kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Bliźniak - 4 pokoje, taras od południa! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 90 m2 usytuowany w Oleśnicy. Parter: salon z jadalnią oraz wyjściem na taras, kuchnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

289 000 zł87 m² 3 321,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 87 m2 - inwestycja Z odbiorami. Nowoczesny projekt, funkcjonalny rozkład, przestronne i doświetlone wnętrza! parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

319 000 zł80 m² 3 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szereg środkowy + działka 50 M2; 5 min pieszo do rynku Do sprzedania szereg jednopoziomowy o pow. 80 m2. Stan deweloperski otwarty - możliwość zmiany aranżacji wnętrza wg potrzeb klienta. Salon a

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szereg środkowy + działka 50 M2; 5 min pieszo do rynku Do sprzedania szereg jednopoziomowy o pow. 80 m2. Kapitalna lokalizacja - z amknięte osiedle, w sąsiedztwie tereny zielone, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

399 900 zł100 m² 3 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Inwestycja Z odbiorami! bliźniak - stan deweloperski! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 - 5 min do centrum! parter: salon z jadalnią oraz kuchnią, gabinet, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

419 000 zł100 m² 4 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

350 000 zł132 m² 2 651,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 132 m2 oraz działką o pow. 264 m2. Szereg środkowy - podwyższony stan deweloperski. Lokalizacja: osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

385 000 zł95 m² 4 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ergonomiczny projekt, taras od południa, w pobliżu szkoła! Do sprzedania szereg skrajny o pow. 95 m2 usytuowany w Oleśnicy na osiedlu nowych domów jednorodzinnych - 10 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

399 900 zł117 m² 3 417,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni wolny segment! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 117 m2 usytuowany w Oleśnicy na osiedlu Rataje. W sąsiedztwie zabudowa nowych domów jednorodzinnych, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Pragniemy Państwu przedstawić i zaoferować nasz najnowszy autorski projekt Róża 55,4 m2 Netto + wysoki strych z możliwością jego adaptacji. Dom budujemy na wskazanej przez klienta działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

**** nowa cena *** nowa cena *** nowa cena ***nowa cena*** nowa cena *** nowa cena*** Dom parterowy 125 m2 pod Wrocławiem (zjazd Oleśnica,3 km od S8,20 min.od centrum Korona) z garażem, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wybudujemy Państwu kompleksowy Dom parterowy "kamilek" o powierzchni użytkowej 85 mkw z wysokim strychem o pow. 60mk. Kąt nachylenia dachu 41 stopni. Dom budujemy na wskazanej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

425 000 zł150 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: oleśnica, ul. Północna (boczna ul. Dobroszyckiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

385 000 zł132 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobroszycka

Oleśnica,dolnośląskie

425 000 zł150 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-