dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Oleśnica - Lista ogłoszeń

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bratnia

Centrum,Oleśnica

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39m , położone na 1. piętrze w zabytkowej kamienicy z 1905 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

299 004 zł62 m² 4 846,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Olesnica okazja/cenowa/61m2/top! Mieszkanie z potencjałem w centrum Oleśnicy przy parku zlokalizowane na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Mickiewicza Sypialnia salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Serbinów,Oleśnica

494 000 zł60 m² 8 247,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż zadbane, trzypokojowe, całkowicie rozkładowe mieszkanie w Oleśnicy, przy ul. Gen. Sikorskiego, na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym z 1982 roku. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 041,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok./lux./rowerownia/park/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 045 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok./lux./rowerownia/park/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M2 parter, gotowe do wprowadzenia; po remoncie! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 39 m2 usytuowany na parterze w bloku przy ul. Moniuszki w Oleśnicy. Stan - po kapitalnym remoncie! Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Oleśnica,dolnośląskie

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M2 Z ogródkiem; w pełni wyposażone, niski parter! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 46 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Wrocławskiej. Salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Olesnica okazja/cenowa/61m2/top Mieszkanie z potencjałem w centrum Oleśnicy przy parku zlokalizowane na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Mickiewicza Sypialnia salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 500 zł35 m² 11 034 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 000 zł35 m² 11 051,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 001 zł35 m² 11 082,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 085,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Oleśnica,dolnośląskie

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M2 W centrum miasta, nowy blok, własne miejsce postojowe! Do wynajęcia lokal mieszkany o pow.56 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Wrocławskiej. Własne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 001 zł35 m² 11 092,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Zielone Ogrody,Oleśnica

267 000 zł31 m² 8 503,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania usytułowanego w odremontowanej, zadbanej kamienicy w Oleśnicy na ul. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Rataje,Oleśnica

560 000 zł58 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta bez prowizji dla kupującego Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania z kuchnią otwartą na salon zlokalizowane w Oleśnicy. Mieszkanie położone jest na I piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Serbinów,Oleśnica

495 000 zł60 m² 8 263,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Zielone Ogrody,Oleśnica

537 682 zł52 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Możesz tu zamieszkać - jedno z ostatnich, nowych, w pełni urządzonych mieszkań czeka na swojego pierwszego właściciela:-). Zielone Ogrody to wyjątkowe miejsce na mapie Oleśnicy. Wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 095,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Oleśnica

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas Zapraszam do zapoznania się z oferta przestronnego 3 pokojowego mieszkania przy ulicy Zamkowej w Oleśnicy. Opis mieszkania i okolicy Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 092,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Oleśnica

Stare Miasto,Oleśnica

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie - stan idealny; pełne wyposażenie! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 28 m2 usytuowany na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym Rynku. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 999 zł35 m² 11 089 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 092,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok./lux./rowerownia/park/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Rataje,Oleśnica

430 000 zł43 m² 9 958,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

M2 wyposażone, stan bardzo dobry; taras - 10 M2! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 43,18 m2 usytuowany na drugim piętrze w bloku przy ul. Szmaragdowej w Oleśnicy. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 999 zł35 m² 11 095,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok./lux./rowerownia/park/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 098,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wały Jagiellońskie

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania - 51 m2 1 piętro Zlokalizowane w samym sercu Oleśnicy, kilkaset metrów do Ratusza. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 999 zł35 m² 11 101,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Rataje,Oleśnica

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! do wynajęcia mieszkanie w samym Rynku Oleśnicy! Najem Okazjonalny - czas minimalny to rok! Oferowane mieszkanie jest bardzo ciepłe i przestronne, ma wysokość 3,3 metra oraz powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Rataje,Oleśnica

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym Rynku Oleśnicy! Oferowane mieszkanie jest bardzo ciepłe i przestronne, ma wysokość 3,3 metra oraz powierzchnię 60 m2, na którą składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 104,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe o pow. 45 m2 usytuowane w prywatnej kamienicy przy ul. Św. Jadwigi. Umowa najmu min. 1 rok. I poziom - pokój dzienny połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 101,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 001 zł35 m² 11 104,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lucień,Oleśnica

545 000 zł49 m² 11 122,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w nowoczesnym wnętrzu, na nowym i przyjaznym osiedlu. Lokalizacja: oleśnica, ul. Europejska Zapraszamy do obejrzenia urokliwego mieszkania znajdującego się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Centrum,Oleśnica

679 000 zł114 m² 5 956,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

*** Tylko w Home Brand! *** Wyjątkowe, dwu-poziomowe mieszkanie o pow. 114m w centrum Oleśnicy! Cztery pokoje, dwie łazienki, pełny rozkład. Brak czynszu administracyjnego! - co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł38 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37,5m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w trzypiętrowej, bardzo dobrze zachowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młynarska

Centrum,Oleśnica

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze, cicha okolica w pobliżu Zamek Książąt, sklepiki, przedszkole, rynek. Mieszkanie wyremontowane, ogrzewanie gazowe, ekonomiczne, słoneczne i ciepłe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wały Jagiellońskie

Centrum,Oleśnica

395 000 zł37 m² 10 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podstawowe informacje: powierzchnia 37,5m2 2 piętro Zlokalizowane w Centrum Oleśnicy, 300m od Rynku Świeżo po generalnym remoncie z użyciem.