dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Oleśnica - Lista ofert

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Lokal o pow. 44 m2 zlokalizowany przy ul. Rycerskiej z pięknym widokiem na Bramę Wrocławską.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35,70 m² 7 703,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Lokal o powierzchni 35,7 m2, zlokalizowany przy ul. Sinapiusa w Oleśnicy. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszarowa

Oleśnica,dolnośląskie

2 900 zł60,30 m² 48,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 60m urządzone mieszkanie w Oleśnicy przy ul.Koszarowej 3 pokoje,kuchnia,łazienka,duży balkon,miejsce postojowe na parkingu. Mieszkanie wyposażone:pralko/suszarka,duża.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58,40 m² 5 137 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 58 m w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł54,80 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63,56 m² 6 686,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w bloku na osiedlu przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy. Skład nieruchomości (59,8 mkw): salon ok. 17,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł76,50 m² 6 797,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem świetna cena! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,6 m , położone przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł45 m² 10 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe - Sprzedam! Świetna lokalizacja- centrum miasta, ul. Skłodowskiej w Oleśnicy , idealny dostęp praktycznie do wszystkiego - sklepy, szkoły, szpital, rynek, park nad stawami,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł51,85 m² 11 552,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oleśnica | ul. Leśna | 52 m | ogród 39 m | 2 miejsca parkingowe | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie własnościowe położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 375 zł58,81 m² 10 871,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł43 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytułowanego w zadbanej i wyremontowanej kamienicy na drugim piętrze w Oleśnicy przy ulicy Krzywoustego. Bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,32 m² 10 326,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oleśnica: ul. Kochanowskiego Przestronne, funkcjonalne i ekonomiczne - M2! Cena: 499 000,00 zł (do negocjacji) Powierzchnia 48,32 m2 oleśnica, ul. Kochanowskiego, gmina Oleśnica-miasto, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,80 m² 8 641,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł45,40 m² 8 810,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bez pośredników, mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą. Spokojna okolica, brama wjazdowa na pilota. W pobliżu Przychodnia Zdrowia, apteka, przedszkola i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł40 m² 67,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze (z 4) w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Kolejowej w Oleśnicy. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł61,10 m² 8 985,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/3pok./balkon/piwnica/okazja/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 w Oleśnicy. Nieruchomość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,40 m² 7 994,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Lokal o pow. 37,4 m2, zlokalizowany przy ul. Mikołaja Reja w Oleśnicy. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 600 zł66 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45,60 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Stwórz przestrzeń idealną dla siebie mieszkanie do remontu czeka na Twoją wizję! Oleśnica, ul. Krzywoustego Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Oleśnica,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odremontowane (między innymi: nowa kuchnia, kabina prysznicowa, podłogi, pomalowane ściany). Przytulne (nie ciasne), ciche i jasne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,40 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Idealne dla singla, pary lub inwestora - ul. Joachima Lelewela 18, oleśnica nieruchomość Na sprzedaż kawalerka położona w Oleśnicy, usytuowana na wysokim parterze w budynku z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w Oleśnicy. Lokal o powierzchni 54 m znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

445 000 zł48,51 m² 9 173,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/rynek/2pok./komórka/2xpiwnice/hit/centrum Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone bezpośrednio w Rynku - ścisłe centrum miasta. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37,20 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność z niskimi kosztami utrzymania? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł47,22 m² 8 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł71,50 m² 7 762,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,5 m (nie wliczając balkonu), usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku przy ul. Sikorskiego 3 w Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,70 m² 7 387,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli zainteresowała Cię nieruchomość, nie zwlekaj, zadzwoń i dowiedź się więcej Magdalena Mularczyk   Do sprzedania godne polecenia- 3 pokojowe o powierzchni 46,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł62 m² 11 532 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

ul. Klonowa, oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Oleśnica,dolnośląskie

399 000 zł61,20 m² 6 519 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

61,20 m | 17,20 m piwnica | 3,2 m wysokości | Miejskie co * Oleśnica ul. 11 Listopada * Cena: 399 000 zł * II piętro | kamienica * 61,20 m + 17,20 m piwnica * Strych suszarnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 000 zł53,01 m² 8 470,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./balkon/piwnica/okazja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe w Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni 53 m2. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł84 m² 7 726,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowymi balkonami Oleśnica, ul. Paderewskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 84 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł71,90 m² 7 468,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m , zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Oleśnica,dolnośląskie

2 100 zł32,21 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł44,30 m² 7 562,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego. To właśnie jedna z tych ofert! Mieszkanie przy ul. Skłodowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 547 zł53,12 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową Inwestycję w Oleśnicy na ul. Leśnej 6! Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 609 zł52,81 m² 9 611,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację 0% prowizji / bez podatku pcc oleśnica / winda / balkon Polecam nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, usytuowane w samym centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

468 765 zł47,35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / nowe / wyjątkowa architektura zróżnicowane powierzchnie -I podatku pcc!- polecam gorąco nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

544 797 zł55,03 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł84,80 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.