dowolna

Mieszkania z ogródkiem Oleśnica - Oferty mieszkań z działeczką

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

345 000 zł74 m² 4 662 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne, wyremontowane mieszkanie przy Parku Książąt Oleśnickich! Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z potencjałem dla rodziny, powinieneś zapoznać się z tą ofertą. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł86 m² 3 097,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

telefon kontaktowy: polecam przestronne i słoneczne mieszkanie "z klimatem" w odnowionej kamienicy w Oleśnicy. Na powierzchnię 85,54 m2 składają się: 4 pokoje, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł86 m² 3 097,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

340 000 zł74 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę ; magda janik tel. Oleśnica / bez opłat czynszowych / po remoncie Polecam piękne, rozkładowe mieszkanie usytuowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

285 163 zł57 m² 5 002,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę - magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / winda / ogród / piwnica Polecam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

259 900 zł86 m² 3 038,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

345 000 zł74 m² 4 662 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Oleśnica,dolnośląskie

260 000 zł86 m² 3 039,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

345 000 zł74 m² 4 662 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z potencjałem dla rodziny, powinieneś zapoznać się z tą ofertą. Do sprzedania niezwykle atrakcyjne, przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

209 653 zł42 m² 4 991,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę - magda janik, tel. 0% prowizji balkon / piwnica / winda Polecam mieszkanie do wykończenia w Oleśnicy. Jego powierzchnia to około 42,m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dom z ogrodem Sprzedam piętro domu wolno stojącego w spokojnej dzielnicy, blisko centrum w Oleśnicy. Piętro składa się z: - trzech sypialni - salonu z kominkiem - umeblowanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł150 m² 2 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na wysokim parterze w domu dwurodzinnym w Oleśnicy, koło Wrocławia (ok. 30 km). Mieszkanie wraz z dużym ogrodem, otoczonym żywopłotem i drzewami. Budynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 200 zł93 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na I piętrze w domu jednorodzinnym z niezależnym wejściem blisko centrum w otulinie parku miejskiego i stawu. Miejsce jest bardzo ciche z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Zielone Ogrody,Oleśnica

269 669 zł63 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W nowej inwestycji Milano Development w Oleśnicy przy ul. Wrocławskiej proponujemy Państwu lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 62,86m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Oleśnica,dolnośląskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie jest po remoncie, posiada okna plastikowe, podłogi drewniane. Mieszkanie jest jasne, zadbane. Posiada balkon, piwnicę, internet, umeblowaną kuchnię i ogrzewanie gazowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij