dowolna

Mieszkania z ogródkiem Oleśnica - Oferty mieszkań z działeczką

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Serbinów,Oleśnica

2 500 zł39 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny usytuowane jest w nowym budynku przy ul.Kopernika 16 w Oleśnicy. Umeblowany gotowy do zamieszkania. Do lokalu przynależy 1 stanowisko w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Rataje,Oleśnica

430 000 zł43 m² 9 958,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

M2 wyposażone, stan bardzo dobry; taras - 10 M2! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 43,18 m2 usytuowany na drugim piętrze w bloku przy ul. Szmaragdowej w Oleśnicy. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młynarska

Centrum,Oleśnica

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze, cicha okolica w pobliżu Zamek Książąt, sklepiki, przedszkole, rynek. Mieszkanie wyremontowane, ogrzewanie gazowe, ekonomiczne, słoneczne i ciepłe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Serbinów,Oleśnica

607 145 zł79 m² 7 708 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja deweloperska, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy przy samym centrum, zachęca nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale także dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Serbinów,Oleśnica

501 751 zł65 m² 7 665 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Oleśnica,dolnośląskie

225 000 zł43 m² 5 269,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy o łącznej powierzchni 73m2, do wprowadzenia od zaraz. Położone na zacisznym i spokojnym osiedlu, jednak w pobliżu sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

405 000 zł63 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe + ogródek rod! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 63 m2 usytuowany w kamienicy (I/II piętro). I poziom Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** Tylko w Home Brand! **** Home Brand oferuje wyposażony apartament o powierzchni 47m w Oleśnicy przy ul. Wiejskiej. W cenie prywatne miejsce postojowe w garażu podziemnym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Armii Krajowej

Oleśnica,dolnośląskie

438 000 zł73 m² 5 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Parter domu - trzy pokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem, w miejscowości Oleśnica, okolice ul. Armii Krajowej. Powierzchnia użytkowa - 73,15 mkw ( powierzchnia całkowita 97,89 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł73 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parter domu - trzy pokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem, na wynajem w miejscowości Oleśnica, okolice ul. Armii Krajowej. Powierzchnia użytkowa - 73,15 mkw ( powierzchnia całkowita 97,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Oleśnica,dolnośląskie

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Ładne, przytulne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37m zlokalizowane na wysokim parterze zadbanego budynku przy ul. Armii Krajowej. Budynek po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Oleśnica,dolnośląskie

230 000 zł43 m² 5 386,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

W kamienicy mieszkanie do remontu z dodatkowymi pomieszczeniami o łącznej powierzchni 73m + ogródek i miejsce parkingowe. Mieszkanie składa się z przestronnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Oleśnica,dolnośląskie

330 000 zł70 m² 4 698,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Bez prowizji, w kamienicy, przestronne, ciche w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną dużą kuchnią, przynależną dużą piwnicą, garażem i udziałem w działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł72 m² 5 278,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Stylowe, 3(4) pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Dodatkowy, czwarty pokój znajduje się na drugim piętrze, aktualnie pełnił on funkcje biura o pow 7,1m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na 1 piętrze, dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie znajduję się kuchnia, łazienka, salon i sypialnia. Na drugim poziomie otwarte pomieszczenie, open space (jest możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Oleśnica,dolnośląskie

579 000 zł88 m² 6 579,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Tylko w Home Brand! *** Wyjątkowe, cztero pokojowe mieszkanie o pow. 88m z tarasem na wysokim parterze przy centrum Oleśnicy. Do mieszkania przynależy prywatne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł72 m² 5 278,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bratnia

Oleśnica,dolnośląskie

220 500 zł63 m² 3 488,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże, klimatyczne mieszkanie w Oleśnicy blisko centrum. Informacje - Mieszkanie ma 63m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze, dwupiętrowego, urokliwego, przedwojennego domu. - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Oleśnica,dolnośląskie

300 000 zł61 m² 4 907 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe W dwulokalowym budynku W spokojnej okolicy! ogród I garaż! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kameralnej, dwulokalowej połówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko u nas! **** Trzy pokojowe, nietuzinkowe mieszkanie w bardzo dobrej cenie! Salon z otwartą kuchnią, a przy niej stół jadalniany. W kuchni meble i kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko u nas! **** Trzy pokojowe, nietuzinkowe mieszkanie w dobrej cenie! Salon z otwartą kuchnią, a przy niej stół jadalniany. W kuchni meble i kuchenka z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

519 000 zł67 m² 7 803,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

***** Oferta wyłącznie w naszym biurze! ***** Ekskluzywne i pięknie wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: mieszkanie zostało wybudowane w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł67 m² 8 254,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł67 m² 8 254,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

125 000 zł36 m² 3 425 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Umowa przedwstępna - Rezerwacja - Na sprzedaż 2 pokojowe, jasne mieszkanie rozkładowe o pow. 36,5 mkw. Własnościowe, z udziałem w sąsiedniej działce (komórka, ogródek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

700 zł110 m² 6,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament dwupoziomowy w zabudowie szeregowej. Trzy sypialnie, dwie łazienki, salon z aneksem kuchennym i jadalnią. Wynajem minimum dwie doby

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

389 000 zł93 m² 4 168,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

** Tylko u nas! ** Świetna oferta mieszkania, 4 pokoje za jedyne 4270zł/m - licząc powierzchnie samego mieszkania. W tej cenie dostajemy jeszcze duży taras, ogródek i garaż! Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

199 900 zł58 m² 3 470,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

t. Polecam kompleksową nieruchomość składającą się z mieszkania (3 pokojowe o pow. 57,6 m2), garażu, działki rekreacyjnej i dodatkowych pomieszczeń, zlokalizowanych tuż pod miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw w Oleśnicy przy ul. Hallera. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze, składa się z przedpokoju, przechodniego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

209 000 zł58 m² 3 628,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

372 240 zł68 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

M3 Z ogródkiem, stan deweloperski! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 67,68 m2 usytuowany na parterze. Blok z 2020 roku zlokalizowany na osiedlu Rataje. 1. Komunikacja - 9,71 m2 2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

230 000 zł58 m² 3 993,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

372 130 zł68 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

M3 Z ogródkiem, parter, stan deweloperski! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 67,66 m2 usytuowany na parterze w bloku - inwestycja z odbiorami! 1. Komunikacja - 9,69 m2 2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

383 625 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

M3 Z balkonem oraz ogródkiem O pow. 75,28 M2! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 69,75 m2 usytuowany na parterze w nowym bloku - stan deweloperski. 1. Komunikacja - 11,92 m2 2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

379 799 zł78 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

M4 Z ogródkiem, parter, stan deweloperski! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 77,51 m2 usytuowany na parterze w bloku z 2019 roku. 1. Przedpokój - 6,76 m2 2. Przedpokój - 4,64 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację oleśnica / ogródek / dla firm Polecam mieszkanie w zabudowie szeregowej w Oleśnicy. Dwupoziomowe o powierzchni ok. 45 mkw, złożone z: - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lucień,Oleśnica

340 000 zł66 m² 5 143,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena. Mieszkanie w domu wielorodzinnym z sąsiadującą działką. 2-pokojowe, bezczynszowe mieszkanie z osobnym wejściem, o powierzchni użytkowej ok. 66,10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

207 866 zł39 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

M1 Z balkonem oraz ogródkiem O pow. 42 M2, stan deweloperski! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 39,22 m2 usytuowany na parterze w bloku z 2019 roku - inwestycja Z odbiorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

430 000 zł112 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację oleśnica / okolice / garaż / ogródek mieszkanie Z garażem, ogrodem, balkonem I strychem! Polecam bardzo ładne mieszkanie usytuowane na niedużym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę ; magda janik, tel. Oleśnica / ogródek / dla firm Polecam mieszkanie w zabudowie szeregowej w Oleśnicy. Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

430 000 zł112 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. Oleśnica / okolice / garaż / ogródek mieszkanie Z garażem, ogrodem, balkonem I strychem! Polecam bardzo ładne.