dowolna

Mieszkania z aneksem Oleśnica - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Stare Miasto,Oleśnica

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie z balkonem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, w samym sercu Oleśnicy przy ul. Szkolnej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Oleśnica

295 000 zł37 m² 7 868,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż mieszkanie o metrażu 37,5 m2 zlokalizowane przy ul. 3 maja w Oleśnicy. Mieszkanie daje możliwość aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Centrum,Oleśnica

485 228 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (pozostały o pow. od 48,48m2 do 57,35m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 54,52m2, dostępnego od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedam mieszkanie 44m w centrum Oleśnicy ul Hallera 4. Po generalnym remoncie w 2025 r. Dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój. W pełni umeblowane i wyposażone. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolna

Rataje,Oleśnica

655 200 zł65 m² 10 080 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, rodzinne mieszkanie na nowym osiedlu w Oleśnicy Rataje Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę jak w domu? To mieszkanie spełni wszystkie oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł47 m² 8 366,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudoła

Zielone Ogrody,Oleśnica

370 000 zł45 m² 8 277,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

3 pokoje z balkonem | 1 piętro | centrum Oleśnicy | ul. Sudoła Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela / dostępne od 12.04.2026 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone w Oleśnicy, przy ul. Kolejowej (nowe osiedle za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

477 691 zł50 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 50,02m2, dostępnego od ręki, z balkonem o pow. 7,21m2 , na który jest wyjście zarówno z obszernego salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone Ogrody,Oleśnica

499 000 zł64 m² 7 833,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do prezentacji mieszkania w kamienicy przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy - powierzchnia 63,7 m2. Mieszkanie znajduje się się drugim piętrze i jest po remoncie w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

494 547 zł53 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 53,12m2, dostępnego od ręki, z tarasem i ogrodem. Na taras o pow. 7,00m2 jest wyjście zarówno z salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

507 606 zł53 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 53,32m2, dostępnego od ręki, z balkonem o pow.5,75m2 , na który jest wyjście zarówno z obszernego salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

490 922 zł48 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 47,57m2, dostępnego od ręki, z balkonem. Na balkon o pow. 5,79m2 jest wyjście z salonu połączonego z kuchnią. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Oleśnica

728 000 zł101 m² 7 223,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokoje | przestrzeń dla rodziny | świetna lokalizacja- oleśnica ul. Paderewskiego. Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat dwupoziomowego,słonecznego mieszkania z balkonem i loggią. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Centrum,Oleśnica

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie z drewnianym akcentem | Oleśnica, ul. Kochanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, ciepłe i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Oleśnica

Centrum,Oleśnica

265 000 zł25 m² 10 453,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka | Przy parku | Centrum | Gotowe! | Inwestycja Na sprzedaż przestronna kawalerka w okolicy dużego parku blisko centrum o pow. 25,35m gotowa do zamieszkania! Wyposażona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

820 000 zł74 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

MS Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na czwartym (ostatnim) piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Lokal ma 73,95 m i oferuje trzy niezależne pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolna

Centrum,Oleśnica

509 000 zł68 m² 7 485,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 3 pokoje z dużym balkonem i osobną kuchnią gotowe do zamieszkania! Oleśnica, ul. Małopolna Na sprzedaż rozkładowe, bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Oleśnica

699 999 zł58 m² 11 980,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budynku (oddanie do użytku maj 2024), zaprojektowane przez architekta wnętrz w nowoczesnym stylu, zgodnie z aktualnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Oleśnica

566 000 zł68 m² 8 362,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agent Prowadzący ofertę: anna Bednarek |   | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w kameralnym, dwupiętrowym budynku w sercu Oleśnicy, zaledwie kilka kroków od ulic 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Oleśnica

569 000 zł68 m² 8 373,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Oleśnica

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,78mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na parterze kamienicy tuż przy parku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Daszyńskiego

Centrum,Oleśnica

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Home&invest Oddział Wrocław tel. Mieszkanie z piwnicą Oleśnica, ul. Daszyńskiego. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 25,04 m , położone na 1. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Oleśnica,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy Najem Oleśnica. Raczej dla singla lub ewentualnie kochającej się pary. Oleśnica ul. 11 Listopada, obok centrum. 35m, 2 pokojowe + 1,7m spiżarnia z pralką + duża 10m piwnica. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

695 000 zł72 m² 9 652,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezposrednia brak prowizji dla kupujacego Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, niezamieszkane. Jezeli poszukujesz nieruchomości, która łączy nowoczesną aranżacje wnętrz, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Daszyńskiego

Centrum,Oleśnica

277 000 zł25 m² 10 927 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Centrum,Oleśnica

2 300 zł42 m² 54,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie nowe, - 2 pokoje tj. sypialnia, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka z toaletą oraz przedpokój, - w kuchni lodówka, zmywarka, pochłaniacz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Oleśnica

295 000 zł37 m² 7 868,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż mieszkanie o metrażu 37,5 m2 zlokalizowane przy ul. 3 maja w Oleśnicy. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze 2-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Oleśnica

3 500 zł54 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 3 pokoje po generalnym remoncie | pierwszy najem | Oleśnica, ul. Skłodowskiej-Curie 5 Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

485 000 zł74 m² 6 554,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie - 74 m - Oleśnica, ul. 3 maja. Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na I piętrze w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ładne zadbane mieszkanko, słoneczne, bardzo dobra lokalizacja - ul.Paderewskiego, czynsz i woda wliczone w cenę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

493 240 zł52 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie 52,25 m2 z balkonem 5,79 m2 Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m2, dostępne od ręki. To ostatni lokal w tej inwestycji o takim układzie. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Zielone Ogrody,Oleśnica

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Oleśnica, ul. Słoneczna Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Serbinów,Oleśnica

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim ul. Kopernika, oleśnica Na sprzedaż oferujemy nowe, przestronne i doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Centrum,Oleśnica

649 000 zł77 m² 8 404,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,22 m (85 m2 po podłodze! ), położone na II i III kondygnacji budynku z 2009 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lokal mieszkalny o powierzchni 39,33 m2 dwu pokojowy z aneksem kuchennym, łazienką , przedpokojem usytuowanym na parterze z ogródkiem w sąsiedztwie terenu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Oleśnica

499 000 zł74 m² 6 772,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w Oleśnicy - przy ul. 3 maja 16 na pierwszym piętrze. Budynek jest zadbany, z wyremontowaną elewacją oraz dachem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Oleśnica

445 000 zł57 m² 7 834,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1893

Na sprzedaż piękne, wyremontowane i zadbane mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, znajdujące się w samym Centrum Oleśnicy (budynek- kamienica). Mieszkanie o powierzchni 56,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Oleśnica

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Mieszkanie

Centrum,Oleśnica

315 000 zł37 m² 8 402,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Centrum,Oleśnica

670 000 zł77 m² 8 676,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij