dowolna

Mieszkania w centrum Oleśnica - Oferty sprzedaży i najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

360 000 zł53,80 m² 6 691,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie do remontu generalnego z potencjałem inwestycyjnym, usytuowane na parterze kamienicy przy ul. Św. Jadwigi w Oleśnicy zaledwie kilka kroków od rynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł97,66 m² 6 758,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rataje ul. Kusocińskiego wyjątkowa oferta - położone tuż przy terenach rekreacyjnych, nowoczesne segmenty jednorodzinne W zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim! Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł63,24 m² 7 273,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe właśnie znalazłeś mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sejmowa

Oleśnica,dolnośląskie

410 000 zł62,20 m² 6 591,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 62,2 m | centrum Oleśnicy | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Sejmowej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58,80 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oleśnica to urokliwe miasto o bogatej historii a to mieszkanie jest jej częścią. Lokal mieszkalny o powierzchni 58,8 m , zlokalizowany w centrum miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa oferta! bezczynszowe mieszkanie Z garażem, dodatkowym lokalem I ogrodem - oleśnica, ul. Wielkopolna 2 Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97,23 m² 9 770,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowe mieszkanie W zabudowie szeregowej | 3 niezależne pokoje | balkon | miejsce postojowe | ul. Ogrodowa Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne oraz pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,01 m² 8 487,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: sebastian Matczak   Licencja pfrn nr 31726 3-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy Otoczenie nieruchomości: - miejsce postojowe za szlabanem - lokale handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł92 m² 8 445,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż nowocześnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy idealne dla rodziny ceniącej przestrzeń, funkcjonalność i komfort. - metraż: 92,05.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

445 000 zł49 m² 9 173,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/rynek/2pok./komórka/2xpiwnice/hit/centrum Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone bezpośrednio w Rynku - ścisłe centrum miasta. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł80 m² 7 486,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oleśnica/centrum/3pok/piwnica/pkp/pks/top/rynek Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni 80 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Rataje,Oleśnica

497 900 zł60 m² 8 239,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Oferujemy mieszkania o powierzchni od 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Centrum,Oleśnica

1 199 000 zł244 m² 4 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Stare Miasto,Oleśnica

299 000 zł41 m² 7 328,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum Oleśnicy, 200m od Rynku - pełen dostęp do kultury, rozrywki i wygody codziennego życia dla przyszłego właściciela! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Centrum,Oleśnica

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy u. Koszarowej 14 w Oleśnicy. Nieruchomość: powierzchnia 68,10 m2. Piętro. Duży balkon. Miejskie ogrzewanie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Stare Miasto,Oleśnica

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie z balkonem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, w samym sercu Oleśnicy przy ul. Szkolnej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Oleśnica

295 000 zł37 m² 7 868,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż mieszkanie o metrażu 37,5 m2 zlokalizowane przy ul. 3 maja w Oleśnicy. Mieszkanie daje możliwość aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedam mieszkanie 44m w centrum Oleśnicy ul Hallera 4. Po generalnym remoncie w 2025 r. Dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój. W pełni umeblowane i wyposażone. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Serbinów,Oleśnica

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

445 000 zł48 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/rynek/2pok./komórka/2xpiwnice/top/centrum Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone bezpośrednio w Rynku - ścisłe centrum miasta. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudoła

Zielone Ogrody,Oleśnica

370 000 zł45 m² 8 277,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

3 pokoje z balkonem | 1 piętro | centrum Oleśnicy | ul. Sudoła Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Centrum,Oleśnica

1 199 000 zł244 m² 4 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Centrum,Oleśnica

175 000 zł22 m² 8 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w centrum Oleśnicy | idealna pod inwestycję Lokalizacja: oleśnica, ul. 3 maja 22 (róg Wałów Jagiellońskich) Czynsz: 150 zł Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Oleśnica

319 000 zł41 m² 7 820,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Serbinów,Oleśnica

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Oleśnica

369 000 zł54 m² 6 795,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z loggią centrum Oleśnicy, ul. Marii Curie-Skłodowskiej Powierzchnia: 54,3 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 4/4 | Loggia | Dwustronne Cena: 369 000 zł - nowa cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Centrum,Oleśnica

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie z drewnianym akcentem | Oleśnica, ul. Kochanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, ciepłe i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Oleśnica

Centrum,Oleśnica

265 000 zł25 m² 10 453,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka | Przy parku | Centrum | Gotowe! | Inwestycja Na sprzedaż przestronna kawalerka w okolicy dużego parku blisko centrum o pow. 25,35m gotowa do zamieszkania! Wyposażona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł30 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: tądel () Tel.: Numer licencji PFRN 30058 Nieruchomość na sprzedaż zlokalizowana jest na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy w Oleśnicy przy ulicy Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Centrum,Oleśnica

1 199 000 zł244 m² 4 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908