dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Oleśnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 zł36 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, i p., ogrzewanie miejskie, blisko Centrum, dworca PKS. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sinapiusa

Oleśnica,dolnośląskie

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Oleśnicy ul. Sinapiusa 14: 47 m2, iip. Świetna lokalizacja w centrum miasta przy wylocie na Wrocław, 2 pokoje, w tym jeden z balkonem, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

208 179 zł51 m² 4 081,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 51,2 m2 w budynku, który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

170 950 zł43 m² 3 975,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy o pow. 43,18 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

239 731 zł59 m² 4 063,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 58,96 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

234 135 zł59 m² 3 968,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 59,14 m2 w budynku, który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

239 609 zł59 m² 4 061,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 58,93 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

241 143 zł61 m² 3 953,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 60,91 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

208 180 zł51 m² 4 081,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 51,2 m2, w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

171 950 zł43 m² 3 998,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 43,18 m2, w budynku który oddany będzie do użytku w III IV kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Serbinów,Oleśnica

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe. Teren wokół budynku zagospodarowany z urządzonym placem zabaw dla dzieci, zielenią, parkingami. Ciche, spokojne miejsce. Czysta, zadbana klatka schodowa. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

199 112 zł49 m² 4 063,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie w centrum Oleśnicy o pow. 48,97 m2, usytuowane na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym. Całą inwestycje realizowana jest przez czołowego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

207 325 zł51 m² 4 065,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie w centrum Oleśnicy o pow. 50,99 m2, usytuowane na parterze w budynku dwupiętrowym. Całą inwestycje realizowana jest przez czołowego dewelopera rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

205 577 zł51 m² 4 030,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie w centrum Oleśnicy o pow. 50,56 m2, usytuowane na parterze w budynku dwupiętrowym. Całą inwestycje realizowana jest przez czołowego dewelopera rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

198 950 zł49 m² 4 060,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie w centrum Oleśnicy o pow. 48,93 m2, usytuowane na parterze w budynku dwupiętrowym. Całą inwestycje realizowana jest przez czołowego dewelopera rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo malowane, czyste. 1000 zł + rachunki + depozyt Do wynajmu od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zwycięstwa

Oleśnica,dolnośląskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam mieszkania do wynajęcia o powierzchni 38m2 w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa 2 pokoje kuchnia, łazienka Telefon   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Oleśnica,dolnośląskie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 45 m2 własnościowe, ul. Sienkiewicza, II piętro, 2 pokoje, urządzona łazienka, duży przedpokój, słoneczna umeblowana kuchnia, salon od południa z balkonem, spora piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

238 000 zł53 m² 4 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe mieszkania do użytkowania! W kameralnym, dwupiętrowym budynku (tylko 16 mieszkań) w centrum Oleśnicy oferujemy Państwu nowe bezpośrednio od Dewelopera - słoneczne i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38 m2 w centrum Oleśnicy. Cena wynajmu 1000 zł + opłaty 310 (czynsz, energia elektryczna, gaz). Mieszkanie znajduje się w bloku na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze w domu wielorodzinnym,w cichej i spokojnej części Oleśnicy,na ul Dąbrowskiego 49\1.Sypialnia ,duzy salon,pokój,łazienka i kuchnia-nowa Ikea ,fronty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez posrednik

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w budynku całkowicie podpiwniczonym, dwukondygnacyjnym. Budynek po remoncie dachu oraz elewacji. Budynek położony w peryferyjnej części miasta. Od strony podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Oleśnica,dolnośląskie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

W mieszkaniu pozostają: meble łazienkowe i szafka wisząca w wc, meble w przedpokoju: szafa i komoda na buty (trzy poziomy). Meble kuchenne do wymiany. Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Mieszkanie w dobrym stanie,ciche,spokojne,blisko centrum miasta,okna pcv,drzwi antywlamaniowe,.blisko PKS,pozostaje umeblowanie kuchni i pokoju.Cena do negocjacji.Prosze o pozostawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Oleśnicy przy ul. Księcia J. Poniatowskiego. Mieszkanie znajduje się w na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie posiada 2 pokoje, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

mieszkanie w kamienicy,ogrzewanie gazowe,plytki w lazience,wc,w kuchni,dobry stan techniczny,okna pcv,drzwi antywłamaniowe.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie rozkładowe,umeblowane po generalnym remoncie,nowe panele ,kafelki,podwieszane sufity,nowa wnekowa szafa przy wejściu do mieszkania,cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

875 zł44 m² 19,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie (gładzie, panele, płytki, okna pcv), częściowo umeblowane, nowe meble kuchenne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Oleśnica,dolnośląskie

242 500 zł46 m² 5 271,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe z łazienką, balkonem,komórką lokatorską i garażem,w bloku położone w dzielnicy domków jednorodzinnych,na parterze budynku sklepy i lokale usługowe,wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

częściowo umeblowane, kuchnia wyposażona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Jest to mieszkanie które znajduje się na 1 piętrze, środkowe. Blisko centrum, kościoła, szpitala. Przy domu znajduje się plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bociania

Oleśnica,dolnośląskie

1 050 zł36 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe, umeblowane mieszkanie. Zadbana kuchnia, łazienka.Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się W spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się szkoła, przedszkole,ośrodek zdrowia. DO przeciwnej stronie ulicy znajduje się park Z placem zabaw,boiskiem,itp. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zwycięstwa

Oleśnica,dolnośląskie

165 000 zł46 m² 3 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bez Pośredników. Budynek spółdzielczy przyległy do centralnego placu, docieplony wełną mineralną także od strony piwnicy i od strony dachu. Mieszkanie dwustronne-północ/południe. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

850 zł44 m² 19,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie (gładzie, panele, płytki, okna pcv), częściowo umeblowane, nowe meble kuchenne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

130 000 zł27 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładną kawalerkę .Całe mieszkanie w pełni umeblowane , kuchania ze sprzętem AGD.Mieszkanie bardzo słoneczne , blisko rynku , niski czynsz.Mieszkanie posiada 2 pokoje .Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zwycięstwa

Oleśnica,dolnośląskie

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 37m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, 1000zł + opłaty(energia, gaz) Oleśnica, plac Zwycięstwa  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

211 803 zł51 m² 4 153 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W kameralnym dwupietrowym budynku w centrum Olesnicy proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. Proponowane mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

210 579 zł51 m² 4 129 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W nowej, kameralnej kamienicy w centrum Olesnicy proponujemy mieszkanie na parterze wraz z przynaleznym do niego ogrodkiem.