dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Oleśnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Lokal o pow. 44 m2 zlokalizowany przy ul. Rycerskiej z pięknym widokiem na Bramę Wrocławską.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35,70 m² 7 703,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Lokal o powierzchni 35,7 m2, zlokalizowany przy ul. Sinapiusa w Oleśnicy. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58,40 m² 5 137 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 58 m w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł45 m² 10 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe - Sprzedam! Świetna lokalizacja- centrum miasta, ul. Skłodowskiej w Oleśnicy , idealny dostęp praktycznie do wszystkiego - sklepy, szkoły, szpital, rynek, park nad stawami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

439 000 zł50,80 m² 8 641,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,85 m² 11 552,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oleśnica | ul. Leśna | 52 m | ogród 39 m | 2 miejsca parkingowe | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie własnościowe położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,32 m² 10 326,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oleśnica: ul. Kochanowskiego Przestronne, funkcjonalne i ekonomiczne - M2! Cena: 499 000,00 zł (do negocjacji) Powierzchnia 48,32 m2 oleśnica, ul. Kochanowskiego, gmina Oleśnica-miasto, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł45,40 m² 8 810,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bez pośredników, mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą. Spokojna okolica, brama wjazdowa na pilota. W pobliżu Przychodnia Zdrowia, apteka, przedszkola i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł40 m² 67,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze (z 4) w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Kolejowej w Oleśnicy. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł57,01 m² 6 297,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oleśnica/2pok./parter/rozkładowe/piwnica/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 57 m2 w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze z 3 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45,60 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Stwórz przestrzeń idealną dla siebie mieszkanie do remontu czeka na Twoją wizję! Oleśnica, ul. Krzywoustego Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Oleśnica,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odremontowane (między innymi: nowa kuchnia, kabina prysznicowa, podłogi, pomalowane ściany). Przytulne (nie ciasne), ciche i jasne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,40 m² 7 994,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 - pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Lokal o pow. 37,4 m2, zlokalizowany przy ul. Mikołaja Reja w Oleśnicy. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37,20 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność z niskimi kosztami utrzymania? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 41,10 m2. Mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Oleśnica,dolnośląskie

2 100 zł32,21 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł44,30 m² 7 562,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego. To właśnie jedna z tych ofert! Mieszkanie przy ul. Skłodowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 547 zł53,12 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową Inwestycję w Oleśnicy na ul. Leśnej 6! Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

468 765 zł47,35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / nowe / wyjątkowa architektura zróżnicowane powierzchnie -I podatku pcc!- polecam gorąco nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł54,02 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Oleśnicy przy ul. 3 maja. To idealna propozycja dla singla, pary lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

490 922 zł47,57 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową inwestycję mieszkaniową w Oleśnicy przy ul. Leśnej 6a! W ramach projektu powstało 40 funkcjonalnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł43 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytułowanego w zadbanej i wyremontowanej kamienicy na drugim piętrze w Oleśnicy przy ulicy Krzywoustego. Bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

350 110 zł44,60 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie do wykończenia | Oleśnica, ul. Wileńska Szukasz nowoczesnego mieszkania, które urządzisz według własnego gustu? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: oleśnica, ul. Wileńska Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

371 938 zł62 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie na sprzedaż Oleśnica 63 m , 2 pokoje, balkon, ul. Daszyńskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63 m i wysokości pomieszczeń 2,9m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Oleśnica,dolnośląskie

399 000 zł61,20 m² 6 519 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

61,20 m | 17,20 m piwnica | 3,2 m wysokości | Miejskie co * Oleśnica ul. 11 Listopada * Cena: 399 000 zł * II piętro | kamienica * 61,20 m + 17,20 m piwnica * Strych suszarnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 748 zł48,40 m² 11 069,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,20 m² 7 579,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty anna parzyszek   tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - 479000 zł Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 406 zł47,52 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oleśnica Park znajduje się przy ul. Leśnej 6a w Oleśnicy. Lokalizacja ta jest doskonale skomunikowana w kilka minut możesz dotrzeć m.in. do drogi ekspresowej S8, łączącej Wrocław, łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sejmowa

Oleśnica,dolnośląskie

410 000 zł62,20 m² 6 591,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 62,2 m | centrum Oleśnicy | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Sejmowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa oferta! bezczynszowe mieszkanie Z garażem, dodatkowym lokalem I ogrodem - oleśnica, ul. Wielkopolna 2 Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43,80 m² 10 502,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Przedstawiam przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,80 m² 7 328,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum Oleśnicy, 200m od Rynku - pełen dostęp do kultury, rozrywki i wygody codziennego życia dla przyszłego właściciela! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

630 000 zł47,20 m² 13 347,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz ciekawego, godnego uwagi mieszkania w Oleśnicy ? Interesują Cię oferty z górnej półki, bez wkładu finansowego, wprost do zamieszkania ? Jeśli zainteresowała Cię oferta ? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

445 000 zł48,51 m² 9 173,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/rynek/2pok./komórka/2xpiwnice/hit/centrum Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone bezpośrednio w Rynku - ścisłe centrum miasta. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł47,22 m² 8 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Serbinów,Oleśnica

379 000 zł48 m² 7 928,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | balkon | pełen rozkład | Serbinów | parking za szlabanem Oleśnica, ul. Kopernika Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Stare Miasto,Oleśnica

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie z balkonem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, w samym sercu Oleśnicy przy ul. Szkolnej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Centrum,Oleśnica

485 228 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (pozostały o pow. od 48,48m2 do 57,35m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 54,52m2, dostępnego od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Oleśnica

Centrum,Oleśnica

150 000 zł64 m² 2 361,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja! 2-pokojowe mieszkanie w pałacu Sokołowice, 6 km od Oleśnicy Zapraszamy do zakupu przestronnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 63,52 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedam mieszkanie 44m w centrum Oleśnicy ul Hallera 4. Po generalnym remoncie w 2025 r. Dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój. W pełni umeblowane i wyposażone. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł47 m² 8 366,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie.