Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Oleśnica – oferty sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Budynek użytkowy, ul. Reja

Oleśnica,dolnośląskie

150 000 zł198 m² 757,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oleśnica, ul. Reja pu: 198 m2 Cena: 150.000,00 zł (do negocjacji) UNIWERSALNY LOKAL USŁUGOWY Z ZAPLECZEM SOCJALNYM -Z MOŻLIWOŚCIĄ WYODRĘBNIENIA TRZECH NIEZALEŻNYCH LOKALI. Lokalizacja obiektu -.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł709,49 m² 5 623,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:566 m²

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu na sprzedaż budynek biurowo- handlowy. Jest to idealna okazja również pod względem inwestycyjnym, istnieje wiele możliwości zaadoptowania tego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,wielkopolskie

3 750 000 zł1 512 m² 2 480,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:12 148 m²

Oferta inwestycyjna Kompleks usługowo-hotelowy na działkach o pow. 12 148 m Lokalizacja: 5 km od centrum Chodzieży dk11 Otoczenie lasów, łąk i stawów rybnych Nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dwie hala magazynowa o powierzchni 90 M2 każda. Hala połączone są ścianą. Jest możliwość wynajmu całości (180 m2) Dostępne miejsca postojowe. Dostęp dla ciężarówek tir.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

26 000 zł1 300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowy o powierzchni 2600 m2. Moduł 1300m2 Konstrukcja wysokiego składowania o wysokości w szczycie 7m, 2 bramy wjazdowe, 1 dok/rampa załadunkowa. Moc.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł750 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż zespół budynków z przeznaczeniem magazynowym, produkcyjnym i biurowym. Budynek z lat 70tych po remoncie z położeniem od nowa wszystkich instalacji wewnątrz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny Dom wolnostojący w Oleśnicy o powierzchni użytkowej 300m2 + działka o pow.: 1500m2 Posiadłość położona w malowniczej Oleśnicy w Dolnośląskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł190 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 180 M2. Hala podzielona ścianą. Jest możliwość wynajmu połowy (90 m2) Dostępne miejsca postojowe. Dostęp dla ciężarówek tir. Czynsz: 6 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Oleśnica,dolnośląskie

2 198 000 zł505 m² 4 352,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Polecam do sprzedaży nowoczesny,wolnostojący obiekt produkcyjno-magazynowo-handlowy znajdujący się w strefie ekonomicznej w Oleśnicy. Oferta: > hala produkcyjno magazynowa > 390 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 790 000 zł900 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowo wybudowany obiekt w rejonie Oleśnicy, z pozwoleniem na prowadzenie działalności produkcyjno usługowej, na działce 6000 m2 Teren pod planem. Powierzchnia 600 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Oleśnica

Rataje,Oleśnica

22 100 zł1 300 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia nowy magazyn o powierzchni 1300 m kw., doświetlenie, posadzka przemysłowa niepylna, dwie duże bramy wjazdowe, 1 dok załadunkowy. Dostępne media: woda, prąd, duży plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 900 000 zł900 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowo wybudowany obiekt w rejonie Oleśnicy, z pozwoleniem na prowadzenie produkcji uciążliwej, na działce 1 ha. Powierzchnia 600 m2 w tym pomieszczenia biurowo socjalne, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Oleśnica

Zielone Ogrody,Oleśnica

2 500 000 zł630 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania hala produkcyjna o pow. 630 m2 zlokalizowana w Oleśnicy w Strefie Ekonomicznej. W 2024 roku skończono kapitalny remont obiektu zgodnie z obowiązującymi normami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

150 000 zł62 m² 2 419,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania pawilon o pow. 62 m2 zlokalizowany w Oleśnicy. Przeznaczenie handlowo - usługowe. Głowna sala sprzedaży, dwa biura/recepcje, węzeł socjalny z wc. Lokal posiada 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Oleśnica

Lucień,Oleśnica

4 000 zł96 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa pow. 96 m2 usytuowana w Oleśnicy - osiedle Lucień. Hala (po kapitalnym remoncie) o wymiarach 16m x 6m, wysokość 3,5m Wymiary bramy elektrycznej 2,9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pawilon o pow. 62 m2 zlokalizowany w Oleśnicy. Przeznaczenie handlowo - usługowe. Głowna sala sprzedaży, dwa biura/recepcje, węzeł socjalny z wc. Lokal posiada 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Centrum,Oleśnica

1 300 000 zł1 909 m² 680,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej pow. 1.909 m2 oraz prawo własności posadowionych na tym gruncie budynków: Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Szmaragdowa

Oleśnica,dolnośląskie

85 000 zł35 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:35 m²

Do sprzedania dwustanowiskowy garaż o powierzchni 35,56m2 przy ulicy Szmaragdowej. Garaż utrzymany w idealnym stanie, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Zalety garażu : -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Oleśnica

Oleśnica,małopolskie

11 500 000 zł3 426 m² 3 356,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 066 m²

Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjna w Oleśnicy - Idealna dla Rozwoju Biznesu Lokalizacja: oleśnica, w pobliżu Dąbrowy Tarnowskiej, ok 2 km od drogi krajowej nr 73. Działka: 0,9066 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Serbinów,Oleśnica

250 zł15 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym ul.Kopernika 16 b. Brama na pilota. Monitoring przy wjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

4 295 000 zł730 m² 5 883,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Centrum Oleśnicy galeria/hala Wileńska/hala Wileńska gotowiec Inwestycyjny Na sprzedaż świetnie funkcjonujący biznes w centrum Oleśnicy. Gotowiec inwestycyjny Hala Wileńska - na parterze liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

4 300 000 zł730 m² 5 890,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Niższa cena centrum Oleśnicy galeria/hala Wileńska/hala Wileńska gotowiec Inwestycyjny Na sprzedaż świetnie funkcjonujący biznes w centrum Oleśnicy. Gotowiec inwestycyjny Hala Wileńska - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

1 650 000 zł721 m² 2 287,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pragnę przedstawić Państwu zadbaną, z bardzo dobrą renomą nieruchomość magazynowo/produkcyjną o łącznej powierzchni 721,35m2. Obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

4 899 099 zł730 m² 6 711,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W centrum Oleśnicy galeria/hala Wileńska/hala Wileńska gotowiec Inwestycyjny Na sprzedaż świetnie funkcjonujący biznes w centrum Oleśnicy. Gotowiec inwestycyjny Hala Wileńska - na parterze liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

4 899 999 zł712 m² 6 882,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Galeria w centrum Oleśnicy 700m2/hala Wileńska 700m2/hala Wileńska gotowiec Inwestycyjny Na sprzedaż świetnie funkcjonujący biznes w centrum Oleśnicy. Gotowiec inwestycyjny Hala Wileńska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

4 999 999 zł700 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Galeria Handlowa w centrum Oleśnicy 700m2/2poziomy/gotowiec Na sprzedaż świetnie funkcjonujący biznes w centrum Oleśnicy. Gotowiec inwestycyjny Hala Wileńska - na parterze liczne sklepy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

1 650 000 zł721 m² 2 287,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 200 000 zł4 236 m² 519,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 997 m²

telefon kontaktowy: polecam kompleks budynków użytkowych posadowionych na działce o pow. 1. 10 ha wybudowany w latach 80-tych. Świetna lokalizacja - 6 km od centrum Oleśnicy, 0,9 od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

30 000 zł22 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:42 m²

Do sprzedania pawilon usługowy o pow. 22 m2 zlokalizowany w centrum miasta. Budynek z przeznaczeniem handlowo - usługowym. Powierzchnia główna + wc; piwniczka na poziomie -1. Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okrężna

Oleśnica,dolnośląskie

1 700 000 zł720 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam budynek o powierzchni 720 mkw zlokalizowany w ścisłym centrum Oleśnicy - przy rynku, na roku ulic Okrężnej i Kościelnej. Działka o powierzchni 280 zabudowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 000 000 zł590 m² 3 389,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Obiekt Handlowy o pow. ok. 590m2 położony na dz.10a - parking. Aktualnie obiekt ma najemcę. Lokalizacja obiektu handlowa. Cena ofertowa sprzedaży ; 2 000 000zł. Posiadamy też kilka innych marketów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

519 720 zł673 m² 772,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 701 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym zabudowana budynkami użytkowymi o funkcji produkcyjnej oraz magazynowej. Lokalizacja Oleśnica. Powierzchnia działki - 2701 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

33 600 zł2 100 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania pow. 2100 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, wysokość ok. 7 m , brama wjazdowa 4,2 x 4,5. Plac manewrowy, parkingi. Opcja zorganizowania zaplecza biurowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł684 m² 1 096,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

telefon kontaktowy: polecam budynek użytkowy wraz z zapleczem socjalno-biurowych o pow. 683,8 m2, posadowionych na działce o pow. 1.65 ha wybudowany w latach 80-tych. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

3 200 000 zł4 236 m² 755,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 997 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Południowa

Oleśnica,dolnośląskie

570 000 zł177 m² 3 220,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 371 m²

telefon kontaktowy: polecam nieruchomość gruntową w Oleśnicy o pow. 2371 m2, zabudowaną budynkami o przeznaczeniu użytkowym oraz domem mieszkalnym. Działka ma kształt nieregularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Oleśnica,dolnośląskie

350 000 zł103 m² 3 398,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:103 m²

Lokal użytkowy pod fitness, restaurację, biuro, hurtownie, magazyn w centrum Kilińskiego Oleśnica Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów dwa niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł11 166 m² 33,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

t. Okazja! doskonałe możliwości inwestycyjne - możliwość wybrania określonej zabudowy. Działka zabudowana budynkami i infrastrukturą po dawnej gorzelni zlokalizowana ok.8 km od Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

27 000 zł1 500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna 1500 m2. Konstrukcja wysokiego składowania o wysokości w szczycie 6,5m, ,3 bramy wjazdowe 4x 4,5m. Hala ogrzewana,o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 200 zł210 m² 10,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

t. Polecam do najmu obiekt z przeznaczeniem na magazyn lub cichą, nieuciążliwą produkcję, zlokalizowany w Smardzowie (3 km od Oleśnicy). Parter budynku stanowi: - hala wysoka (wys. 5,22m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

17 000 zł600 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowo wybudowany obiekt do wynajęcia z pozwoleniem na produkcję uciążliwą. Powierzchnia 600 m2 w tym pomieszczenia biurowo socjalne, około 175 m2. plus dwa garaże około 100 m2. Wysokość.