dowolna

Nieruchomości Oleśnica - Oferty sprzedaży nieruchomości

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Oleśnica

Zielone Ogrody,Oleśnica

2 444 331 zł6 771 m² 361 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** niezwykła okazja dla inwestorów ** Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki produkcyjno - budowlanej położonej przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy. Działka usytuowana jest przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Oleśnica

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam piękne mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wądoły,Oleśnica

632 160 zł1 756 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę o powierzchni 1756 m2 położoną w malowniczej okolicy Oleśnicy przy ulicy Miodowej. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tęczowa

Wądoły,Oleśnica

372 750 zł1 065 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sdp Nieruchomości tel. Działka budowlana na sprzedaż Oleśnica, ul. Tęczowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w doskonałej lokalizacji Oleśnica, ul. Tęczowa. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Rataje,Oleśnica

1 499 000 zł183 m² 8 179,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Dom wolnostojący o pow. 183,26m + na Oleśnickim osiedlu premium - Rataje. Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z dużą, niemal 9a działką z tarasem! Położony przy malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

349 000 zł59 m² 5 874,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną dużą kuchnią oraz spiżarnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 59,41 m2. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Oleśnica

499 000 zł74 m² 6 772,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w Oleśnicy - przy ul. 3 maja 16 na pierwszym piętrze. Budynek jest zadbany, z wyremontowaną elewacją oraz dachem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Serbinów,Oleśnica

559 999 zł52 m² 10 779,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż - Oleśnica, ul. Wileńska Zamieszkaj tutaj, gdzie cisza i spokój spotykają wygodę i relaks - przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kanada w Oleśnicy. Czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bema

Lucień,Oleśnica

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

**** Tylko w Home Brand! **** Wyjątkowy, sielankowy dom wolnostojący o pow. 220m2 zlokalizowany bezpośrednio w Oleśnicy! Nietuzinkowa nieruchomość z wieloma możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Centrum,Oleśnica

1 343 540 zł244 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Centrum,Oleśnica

2 199 000 zł226 m² 9 730,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego, funkcjonalnie zaprojektowanego domu, w którym klasyczna elegancja łączy się z nowoczesnością i rustykalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rataje,Oleśnica

485 000 zł86 m² 5 636,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne bezczynszowe 86 m z ogródkiem, oleśnica Rataje Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub wygodnej przestrzeni dla dwojga? To bezczynszowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Oleśnica

445 000 zł57 m² 7 834,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1893

Na sprzedaż piękne, wyremontowane i zadbane mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, znajdujące się w samym Centrum Oleśnicy (budynek- kamienica). Mieszkanie o powierzchni 56,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Stare Miasto,Oleśnica

430 000 zł90 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

545 000 zł87 m² 6 264,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Witam Państwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Oleśnicy, idealnego dla rodziny i nie tylko. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Oleśnica

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,78mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na parterze kamienicy tuż przy parku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wądoły,Oleśnica

699 000 zł1 756 m² 398,06 zł/m²

 

 

 

Centrum,Oleśnica

315 000 zł37 m² 8 402,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż mieszkanie o metrażu 37,5 m2 zlokalizowane przy ul. 3 maja w Oleśnicy. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze 2-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rataje,Oleśnica

584 900 zł96 m² 6 092,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Dąbrowie tylko 3km od centrum Oleśnicy i 30km od Centrum Handlowego Marino (poświętne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł32 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży pięknego mieszkania w Oleśnickim Rynku. Usytułowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie przeszło kompleksowy generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Centrum,Oleśnica

599 700 zł78 m² 7 688,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż 78 m | Oleśnica, ul. Daszyńskiego 7a Przestrzeń, funkcjonalność i lokalizacja, która ułatwia życie to mieszkanie w Oleśnicy to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Oleśnica

380 000 zł54 m² 7 366,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z loggią centrum Oleśnicy, ul. Marii Curie-Skłodowskiej Powierzchnia: 54,3 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 5/5 | Loggia | Dwustronne Cena: 380 000 zł - nowa cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Luksemburska

Lucień,Oleśnica

989 000 zł100 m² 9 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:681 m²

Nowoczesny parterowy dom dla rodziny - z możliwością adaptacji poddasza | Oleśnica - Lucień Komfort, jakość i doskonała lokalizacja - tu zaczyna się nowe życie Twojej rodziny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Oleśnica

Centrum,Oleśnica

239 000 zł64 m² 3 762,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja! 2-pokojowe mieszkanie w pałacu Sokołowice, 6 km od Oleśnicy Zapraszamy do zakupu przestronnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 63,52 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,łódzkie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie urządzony nowy dom położony na bardzo dużej działce w okolicy miejscowości Oleśnica w gminie Dalików. Dom składa się z 3 sypialni i salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Centrum,Oleśnica

670 000 zł77 m² 8 676,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,22 m (85 m2 po podłodze! ), położone na II i III kondygnacji budynku z 2009 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Centrum,Oleśnica

360 000 zł58 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58 m w centrum Oleśnicy - idealne dla rodziny lub pod wynajem Dlaczego warto? 500 m od Rynku - świetna lokalizacja w sercu miasta Kameralna kamienica - tylko 6 mieszkań Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Oleśnica,dolnośląskie

3 300 000 zł35 000 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w miejscowości Cieśle, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działki 35 000m2. Szerokość działki: 153 m Długość działki: 286m Lokalizacja: numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Oleśnica

380 000 zł54 m² 7 366,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrężna

Stare Miasto,Oleśnica

899 000 zł115 m² 7 802,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym Sercu Oleśnicy w budynku z 2017r. Mieszkanie o powierzchni 137 m po podłodze i 115,22m użytkowej zajmuje dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Oleśnica

450 000 zł52 m² 8 687,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje + balkon + kuchnia | Miejskie media | Doskonała lokalizacja | Pełny rozkład | Gotowe do zamieszkania! Gotowe mieszkanie po remoncie, w którym zadbano o kwestie wizualne oraz techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sucharskiego

Serbinów,Oleśnica

675 000 zł84 m² 7 988,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 5-pokojowe z balkonem przy ul. Sucharskiego, oleśnica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane na spokojnym, rodzinnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Oleśnica

Centrum,Oleśnica

239 000 zł64 m² 3 762,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Lucień,Oleśnica

880 000 zł111 m² 7 916,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa, lepsza cena! Oleśnica | Lucień - Dom, który łączy przestrzeń i komfort Cena: 880 000 zł Powierzchnia domu: 111,16 m (powierzchnia użytkowa 90 m ) Powierzchnia działki: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Centrum,Oleśnica

533 000 zł120 m² 4 441,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Dom 80 mkw na działce 1000 mkw (rezerwacja) Jeśli jednak masz działkę i nie chcesz kupować domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miodowa

Wądoły,Oleśnica

699 000 zł1 756 m² 398,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

359 000 zł43 m² 8 407,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Marzysz o mieszkaniu w kamienicy, które ma klimat, ale nie wymaga remontu generalnego i życia z wiadrem w ręku? Właśnie trafiłeś idealnie! Na sprzedaż 2-pokojowe, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

995 000 zł170 m² 5 835,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oleśnica/dom/szeregowy/6pok./garaż/piwnica/top/hit! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (domek atrialny) w Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wały Jagiellońskie

Centrum,Oleśnica

599 000 zł77 m² 7 819,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oleśnica | 4 pokoje | 76 m2 | idealne dla rodziny Na sprzedaż przestronne, w pełni własnościowe mieszkanie w sercu Oleśnicy, przy ulicy Wały Jagiellońskie. Położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Oleśnica,dolnośląskie

299 900 zł42 m² 7 084,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy 42,33 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42,33 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Oleśnica

265 000 zł30 m² 8 717,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Kawalerka 30,4 m2 blisko rynku - Gotowa na nowego Właściciela Na sprzedaż klimatyczna kawalerka o powierzchni 30,4 m , położona w kamienicy przy ul. Lwoskiej na 1 piętrze. Dodatkowo: - do.