dowolna

Nieruchomości Oleśnica - Oferty sprzedaży nieruchomości

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szafirowa

Rataje,Oleśnica

990 000 zł117 m² 8 478,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Bliźniak 116,76m | Zadbany ogródek | Pergola garażowa | Wysoki standard | Ogrzewanie podłogowe Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 116,76m (95,76m + 21m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

349 000 zł61 m² 5 761,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie z potencjałem w sercu Oleśnicy - 60,57 m (76,63 m z piwnicą) | ul. Narutowicza Wygodne parterowe, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z dwiema piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

459 990 zł53 m² 8 679,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./balkon/piwnica/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe w Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni 53 m2. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oleśnica/2pok./parter/rozkładowe/piwnica/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 57 m2 w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze z 3 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

950 000 zł112 m² 8 482,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oleśnica/dom/szeregowy/ogród/lux./2020r/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy zlokalizowany tuż przy Oleśnicy. Powierzchnia całkowita to ok 112 m2 z przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł61 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/3pok./balkon/piwnica/okazja/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 w Oleśnicy. Nieruchomość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Oleśnica

Podzamcze,Oleśnica

399 000 zł640 m² 623,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlana w doskonałej lokalizacji, oleśnica Na sprzedaż dwie wyjątkowa działka budowlana położona w Oleśnicy - idealne miejsce pod zabudowę jednorodzinną. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Centrum,Oleśnica

1 199 000 zł244 m² 4 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

609 000 zł56 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie Oleśnicy przy ulicy Klonowej. Lokal znajduje się w budynku z windą, na 6. piętrze, co zapewnia przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Centrum,Oleśnica

175 000 zł22 m² 8 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w centrum Oleśnicy | idealna pod inwestycję Lokalizacja: oleśnica, ul. 3 maja 22 (róg Wałów Jagiellońskich) Czynsz: 150 zł Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

477 691 zł50 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 50,02m2, dostępnego od ręki, z balkonem o pow. 7,21m2 , na który jest wyjście zarówno z obszernego salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone Ogrody,Oleśnica

499 000 zł64 m² 7 833,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do prezentacji mieszkania w kamienicy przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy - powierzchnia 63,7 m2. Mieszkanie znajduje się się drugim piętrze i jest po remoncie w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Serbinów,Oleśnica

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w Oleśnicy (os. Serbinów). Szukasz komfortowej przestrzeni dla rodziny w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

494 547 zł53 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 53,12m2, dostępnego od ręki, z tarasem i ogrodem. Na taras o pow. 7,00m2 jest wyjście zarówno z salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

507 606 zł53 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 53,32m2, dostępnego od ręki, z balkonem o pow.5,75m2 , na który jest wyjście zarówno z obszernego salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Oleśnica

319 000 zł41 m² 7 820,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum Oleśnicy, 200m od Rynku - pełen dostęp do kultury, rozrywki i wygody codziennego życia dla przyszłego właściciela! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 w Oleśnicy przy ul. Skłodowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w cztero kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

219 000 zł62 m² 3 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż | Mieszkanie 61,5 m | 2 pokoje | Oleśnica | 1 piętro | Balkon Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,5 m , położone na 1 piętrze w kamienicy z 1907.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Oleśnica

490 922 zł48 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 47,57m2, dostępnego od ręki, z balkonem. Na balkon o pow. 5,79m2 jest wyjście z salonu połączonego z kuchnią. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Oleśnica

329 000 zł42 m² 7 920,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu użytkowego o powierzchni 41,54 m2 znajdującego się na 3 piętrze budynku w Centrum Biznesowym Fenix w Oleśnicy. Nieruchomość zlokalizowana po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Serbinów,Oleśnica

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Oleśnica

369 000 zł54 m² 6 795,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z loggią centrum Oleśnicy, ul. Marii Curie-Skłodowskiej Powierzchnia: 54,3 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 4/4 | Loggia | Dwustronne Cena: 369 000 zł - nowa cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Serbinów,Oleśnica

529 000 zł62 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Kopernika, oleśnica. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m . Położone na pierwszym piętrze i składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sinapiusa

Centrum,Oleśnica

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią parter, ul. Sinapiusa, oleśnica Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1976 roku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Serbinów,Oleśnica

440 000 zł47 m² 9 282,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Słoneczne mieszkanie ktore znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Dużym atutem mieszkania jest przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Oleśnica

Oleśnica,łódzkie

76 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z wz pod zabudowę mieszkaniową Oleśnica, gm. Dalików Lokalizacja: oleśnica, gmina Dalików między Aleksandrowem Łódzkim a Poddębicami Dostępne działki: działka nr 57/7.