dowolna

Nieruchomości Oleśnica - Oferty sprzedaży nieruchomości

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Belgijska

Oleśnica,dolnośląskie

428 999 zł1 705 m² 251,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oleśnica atrakcyjna działka Super osiedle Wielorodzinne! Na sprzedaż atrakcyjna działka numer pod budownictwo Wielorodzinne w Oleśnicy. Lokalizacyjnie znajduje się na końcu drogi ulicy Belgijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,małopolskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy na sprzedaż budynek mieszkalny o pow. użytkowej 315 mkw., w stanie deweloperskim, murowany, kryty blachą. Na działce o pow. 0,56 ha znajduje się również budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

540 000 zł110 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 110m2 znajdująca się w Oleśnicy przy ulicy Krzywoustego. Dom składa się z pięciu pokoi, kuchni, dwóch łazienek i piwnicy z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

644 990 zł110 m² 5 868,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją -bliźniak 108m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ Garaż! polecamy przedstawić Państwu piękne dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa dzielnica Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Oleśnica,dolnośląskie

289 999 zł40 m² 7 249,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Oferta tylko w Home Brand! **** Wyjątkowe, świeżo wykończone pod klucz mieszkanie o pow. 40m (33m + 7m antresola) Pełne wyposażenie! - Dziś kupujesz, jutro możesz zamieszkać! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sinapiusa

Oleśnica,dolnośląskie

268 500 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Sinapiusa w Oleśnicy. Salon z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

645 000 zł109 m² 5 825,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

**** Oferta tylko w naszym biurze **** Zamieszkaj w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych! Z wysokiej klasy materiałów połowa domu w zabudowie bliźniaczej w Sokołowicach 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oleśnica,dolnośląskie

299 999 zł49 m² 6 122,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Rozkładowe, dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 49m w centrum Oleśnicy! Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy nieopodal Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł41 m² 6 455,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Rozkładowe, dwu pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 41,05m. Nieruchomość dostępna od zaraz! Na metraż składają się dwa, niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Oleśnica

300 000 zł67 m² 4 491,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z oddzielną dużą kuchnią znajdujące się w odremontowanej w pełni (nowa klatka schodowa, dach, elewacja) i ocieplonej kamienicy. Mieszkanie z ekspozycją okien na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Kilińskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa się z kompleksowo wyposażonych i umeblowanych pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

849 990 zł113 m² 7 528,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom lux oleśnica- piękny 112 m2/2021r Tulip House to kameralna inwestycja obejmująca sześć domów zabudowie szeregowej. Polecamy sprzedaż segmentowiec o powierzchni 111,40 m , 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

655 000 zł105 m² 6 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją -bliźniak 100m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ Garaż! polecamy przedstawić Państwu piękne dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa dzielnica Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

389 000 zł55 m² 7 045,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Tylko w Home Brand **** Trzy pokojowe mieszkanie o pow. 55,21m. Położone na parterze w zadbanym bloku przy samym centrum miasta. Na podłogach przepiękny parkiet. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 200 000 €220 000 m² 10 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oleśnica Województwo Dolnośląskie (42km od Wrocławia): o powierzchni 22 hektarów gruntów budowlanych z kilkoma możliwościami rozwoju (#2x+2_jadw_pl-56) - Możliwość powiększenia do 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Oleśnica,dolnośląskie

579 000 zł88 m² 6 579,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Tylko w Home Brand! *** Wyjątkowe, cztero pokojowe mieszkanie o pow. 88m z tarasem na wysokim parterze przy centrum Oleśnicy. Do mieszkania przynależy prywatne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Belgijska

Oleśnica,dolnośląskie

469 000 zł1 700 m² 275,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oleśnica atrakcyjna działka osiedle Wielorodzinne! Na sprzedaż atrakcyjna działka numer pod budownictwo Wielorodzinne w Oleśnicy. Lokalizacyjnie znajduje się na końcu drogi ulicy Belgijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Centrum,Oleśnica

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Kilińskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa się z kompleksowo wyposażonych i umeblowanych pomieszczeń: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 60 m2 usytuowany w wieżowcu przy ul. Klonowej - IX piętro. Salon z balkonem, sypialnia, pokój, kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

215 000 zł54 m² 3 996,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 53,8 m2 usytuowany w kamienicy przy ul. Poniatowskiego. Salon, pokój, kuchnia, łazienka, korytarz Mieszkanie do kapitalnego remontu; okna pcv, C.O. miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Tylko w Home Brand **** Dwu pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 36m. Położone na parterze w zadbanym bloku przy samym centrum miasta. Na podłogach przepiękny parkiet, który po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

979 000 zł144 m² 6 803,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Uroczy dom wolnostojący o pow. 116,7m + garaż o pow. 27,2m. Usytuowany na działce o pow. 612m , z zagospodarowanym przepięknym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł28 m² 8 826,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży kawalerka. Powierzchnia lokalu to 28,22 m2, usadowiona jest na 4 piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w cichobieżną windę. Inwestycja oddalona od głównej arterii miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

529 000 zł104 m² 5 086,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 mkw, z działką 340 mkw lub 200 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal Oleśnicy. Układ domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

849 995 zł112 m² 7 555,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom lux oleśnica- piękny 112 m2/2021r! Tulip House to kameralna inwestycja obejmująca sześć domów zabudowie szeregowej. Polecamy sprzedaż segmentowiec o powierzchni 111,40 m , 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sinapiusa

Oleśnica,dolnośląskie

229 000 zł26 m² 8 770,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** nowa cena! - 229.000zł Stara cena - 249.000zł Unikalne, słoneczne, dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Zza balkonu francuskiego możemy dostrzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł72 m² 5 278,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Stylowe, 3(4) pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Dodatkowy, czwarty pokój znajduje się na drugim piętrze, aktualnie pełnił on funkcje biura o pow 7,1m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Oleśnica,dolnośląskie

230 000 zł36 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Tylko w Home Brand! *** Dwu pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Oleśnicy! Nieruchomość przygotowana pod remont, co pozwala nam niemal natychmiast rozpocząć prace -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rataje,Oleśnica

659 000 zł106 m² 6 216,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

**** Tylko w Home Brand! **** Piękny dom wolnostojący o pow. 106m + 34m garaż z kanałem, usytuowany na działce o pow. 600m na Oleśnickich Ratajach. Górna jak i dolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

270 000 zł1 593 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka położona W cichym I spokojnym miejscu (bogusławice- powiat Oleśnicki) Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o powierzchni 1199m2 i 394m2 do daje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

849 999 zł112 m² 7 589,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom lux oleśnica piękny 112 m2/2021r! Tulip House to kameralna inwestycja obejmująca sześć domów zabudowie szeregowej. Polecamy sprzedaż segmentowiec o powierzchni 111,40 m , 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

179 750 zł1 438 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lubisz cisze i spokój? Szukasz idealnej działki pod budowę domu jednorodzinnego? Ta oferta jest idealna dla ciebie! Nieruchomość: prezentowana działka ma 1438 m2 i przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 070 000 zł179 m² 5 971,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Szukasz klimatycznego domu, w którym znajdziesz sporo przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Cenisz sobie ciszę, spokój i dużo zieleni dookoła? Ta nieruchomość jest zdecydowanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

650 000 zł158 m² 4 103,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

t. Polecam dom wolnostojący, jednorodzinny dwkondygnacyjny (parter+poddasze użytkowe), wybudowany wg projektu " dom w fuksjach" firmy Archon, zlokalizowany w miejscowości Krzeczyn (ok. 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 200 000 zł4 236 m² 519,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 997 m²

telefon kontaktowy: polecam kompleks budynków użytkowych posadowionych na działce o pow. 1. 10 ha wybudowany w latach 80-tych. Świetna lokalizacja - 6 km od centrum Oleśnicy, 0,9 od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

500 000 zł63 m² 7 892,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe, zaprojektowane przez architekta i wykończone w najwyższym standardzie mieszkanie w bloku z 2020r. Projekt zakładał połączenie funkcjonalności i przestrzeni.