dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Oleśnica - Oferty sprzedaży i najmu

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 608,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

1 150 000 zł261 m² 4 406,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż rozkładowe, 12 pokojowe mieszkanie o powierzchni 261m2 na 1 pietrze w bloku z 2012r. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie, możliwość zrobienia 3 niezależnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł61 m² 8 169,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oleśnica/3pok./DWUPOZIOMOWE/TARAS/PIWNICA/LUX./TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Oleśnicy. Powierzchnia mieszkania 61,2 m2. Niski czynsz 560 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

374 501 zł50 m² 7 487,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/LUX./PIWNICA/KOMÓRKA/CENTRUM Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł32 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Dwu pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni niemal niemal 32m2 Położone na drugim piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

495 000 zł67 m² 7 385,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/STRYCH/OD ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy w centrum. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmowa

Oleśnica,dolnośląskie

430 000 zł94 m² 4 589,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

English below Na sprzedaż piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m 2 w samym rynku Oleśnicy, na I piętrze - z wyposażeniem! Kameralna kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł61 m² 8 153,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

374 500 zł50 m² 7 485,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

618 000 zł72 m² 8 582,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

495 000 zł67 m² 7 384,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

374 999 zł50 m² 7 496,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł61 m² 8 166,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

618 000 zł72 m² 8 580,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

526 000 zł126 m² 4 186,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 5 pokojowy lokal mieszkalny z oddzielną kuchnią o powierzchni 125,65m2, zlokalizowany w Oleśnicy przy ul. Willeńskiej. Olbrzymi potencjał polega na tym że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 001 zł50 m² 7 497,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

495 000 zł67 m² 7 386,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 609,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł61 m² 8 153,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 497 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/LUX./PIWNICA/KOMÓRKA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Oleśnica,dolnośląskie

400 000 zł50 m² 7 996,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/lux./2POK./KOMÓRKA/KLIMATYZACJA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 w Oleśnicy przy ulicy Lotniczej. W cenie wliczona jest również komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

619 999 zł72 m² 8 607,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 498,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

365 000 zł50 m² 7 295,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oleśnica/tanio/2pok./lux./piwnica/hit/klimatyzacja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow 50m2, znajdujące się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: -dwóch pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

495 001 zł67 m² 7 386,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 495,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 608,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 494,01 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/LUX./PIWNICA/KOMÓRKA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bociania

Oleśnica,dolnośląskie

339 000 zł36 m² 9 442,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 36m. Położone na parterze zadbanej i ocieplonej kamienicy przy ulicy Bocianiej. Budynek po remoncie elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Oleśnica,dolnośląskie

400 000 zł50 m² 7 998,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

364 999 zł50 m² 7 294,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 495,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

619 998 zł72 m² 8 606,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

495 001 zł67 m² 7 388,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/STRYCH/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy w centrum. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

619 999 zł72 m² 8 605,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Daszyńskiego

Centrum,Oleśnica

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw w Oleśnicy przy ul. Daszynskiego/hallera. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze, składa się z przedpokoju, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 606,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 498,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/piwnica/2pok./parter/okazja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy. Gotowe do zamieszkania, umeblowane i wyposażone (kuchenka, pralka, lodówka, itp.). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

420 000 zł68 m² 6 131,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oleśnica/4pok./piwnica/parter/hit/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,5 m w cichej i spokojnej okolicy (gmina Oleśnica, miejscowość Boguszyce). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3