dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Oleśnica - Oferty sprzedaży i najmu

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

381 008 zł87 m² 4 379,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowe mieszkania do użytkowania! W kameralnym, dwupiętrowym budynku (tylko 16 mieszkań) w centrum Oleśnicy oferujemy Państwu nowe bezpośrednio od Dewelopera - słoneczne i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

279 204 zł63 m² 4 431,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

238 000 zł53 m² 4 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze w domu wielorodzinnym,w cichej i spokojnej części Oleśnicy,na ul Dąbrowskiego 49\1.Sypialnia ,duzy salon,pokój,łazienka i kuchnia-nowa Ikea ,fronty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Oleśnica,dolnośląskie

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne zadbane,w pełni rozkładowe, duża kuchnia z jadalnią i balkonem, ogrzewanie podłogowe, nowe drewniane okna i drzwi. Mieszkanie ciepłe. Do mieszkania należą dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez posrednik

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe (własnościowe) w Oleśnicy przy ul. Wojska Polskiego. Powierzchnia: 60 m2 - 3 pokoje (na ścianach tapety), kuchnia z oknem, łazienka i wc osobno, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Oleśnica,dolnośląskie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

W mieszkaniu pozostają: meble łazienkowe i szafka wisząca w wc, meble w przedpokoju: szafa i komoda na buty (trzy poziomy). Meble kuchenne do wymiany. Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Mieszkanie w dobrym stanie,ciche,spokojne,blisko centrum miasta,okna pcv,drzwi antywlamaniowe,.blisko PKS,pozostaje umeblowanie kuchni i pokoju.Cena do negocjacji.Prosze o pozostawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Oleśnicy przy ul. Księcia J. Poniatowskiego. Mieszkanie znajduje się w na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie posiada 2 pokoje, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

mieszkanie w kamienicy,ogrzewanie gazowe,plytki w lazience,wc,w kuchni,dobry stan techniczny,okna pcv,drzwi antywłamaniowe.Cena do negocjacji.