dowolna

Mieszkania w nowym bloku Oleśnica - Oferty sprzedaży lub najmu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 333,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/hit/balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 999 zł36 m² 10 857,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok/top/rowerownia/park/okazja/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maczka

Oleśnica,dolnośląskie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą dwupoziomowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Maczka w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze i charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 990 zł46 m² 9 767,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/top/balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł36 m² 10 860,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok/hit/rowerownia/park/okazja/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

605 000 zł63 m² 9 568,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane w świetnej lokalizacji w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Centrum,Oleśnica

3 000 zł82 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i wygodnego mieszkania tuż przy parku przy ul. Brzozowej w Oleśnicy. Nieruchomość Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Centrum,Oleśnica

689 000 zł59 m² 11 757,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m , zlokalizowane na osiedlu "millenium II" przy ul. Koszarowej w Oleśnicy. To przestronne i funkcjonalne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 999 zł36 m² 10 863,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Centrum,Oleśnica

701 000 zł85 m² 8 247,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 995 zł46 m² 9 763,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Oleśnica,dolnośląskie

700 000 zł85 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

M4 dwupoziomowe, wysoki standard, winda! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 85 m2 usytuowany przy ul. Maczka. I poziom Salon z aneksem kuchennym, toaleta, komunikacja, balkon II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 999 zł46 m² 9 776,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 079,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok/top/rowerownia/park/okazja/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł46 m² 9 778,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 048,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok/hit/rowerownia/park/okazja/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Oleśnica,dolnośląskie

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

M4 dwupoziomowe, 2 miejsca postojowe, wysoki standard! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 85 m2 usytuowany przy ul. Maczka. I poziom Salon z aneksem kuchennym, toaleta, komunikacja, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 999 zł46 m² 9 776,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/lux./balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 048,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Oleśnica

Rataje,Oleśnica

469 680 zł78 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

#78,28 m2, 4 pokoje z balkonem i garderobą, D19 uwaga! Mieszkanie wróciło do sprzedaży! Rewelacyjna cena! Ostatnie takie mieszkanie w inwestycji w Dobroszycach. Preferowani klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Oleśnica

689 000 zł59 m² 11 757,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 900 zł46 m² 9 776,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okolice/oleśnica/2pok./2024/parking/lux/balkon/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 041,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok/lux/rowerownia/park/okazja/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 900 zł46 m² 9 778,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okolice/oleśnica/2pok./2024/parking/lux/balkon/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 038,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok./lux./rowerownia/park/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 041,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok./lux./rowerownia/park/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 900 zł46 m² 9 780,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Centrum,Oleśnica

580 000 zł69 m² 8 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie znajduje sie na ogrodzonym spokojnym osiedlu w pobliżu terenów zielonych i obwodnicy prowadzącej do Wrocławia s8 (około pół godz drogi ) Ma 3 pokoje I aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 045 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

557 600 zł68 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne, przestronne i komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum Oleśnicy. Polecam na sprzedaż gotowe, atrakcyjne, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 500 zł35 m² 11 034 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 000 zł35 m² 11 051,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Oleśnica

722 000 zł59 m² 12 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 znajdujące się na osiedlu "millenium II" przy ulicy Koszarowej w Oleśnicy. Wnętrze zachwyca dbałością o detale, które nadają mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 001 zł35 m² 11 082,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Oleśnica,dolnośląskie

929 000 zł85 m² 10 929,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 085,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 001 zł35 m² 11 092,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Rataje,Oleśnica

560 000 zł58 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta bez prowizji dla kupującego Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania z kuchnią otwartą na salon zlokalizowane w Oleśnicy. Mieszkanie położone jest na I piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Serbinów,Oleśnica

425 000 zł45 m² 9 529,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz nowego mieszkania? Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Przedstawiam przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone.