dowolna

Mieszkania w kamienicy Oleśnica - Lista aktualnych ogłoszeń

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Oleśnica,dolnośląskie

2 300 zł43 m² 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w pełni urządzone w nowoczesnym stylu, przytulne mieszkanie przy rynku na 1szym piętrze w kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Oleśnicy przy samym rynku Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Oleśnica,dolnośląskie

230 000 zł43 m² 5 386,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

W kamienicy mieszkanie do remontu z dodatkowymi pomieszczeniami o łącznej powierzchni 73m + ogródek i miejsce parkingowe. Mieszkanie składa się z przestronnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze. W okolicy znajdziemy sklepy, apteki, przedszkole, piekarnię oraz szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sejmowa

Oleśnica,dolnośląskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy. Samo centrum miasta. Lokalizacja: oleśnica/ Centrum/ okolice ulicy Staszica W okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Oleśnica,dolnośląskie

289 999 zł40 m² 7 249,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Oferta tylko w Home Brand! **** Wyjątkowe, świeżo wykończone pod klucz mieszkanie o pow. 40m (33m + 7m antresola) Pełne wyposażenie! - Dziś kupujesz, jutro możesz zamieszkać! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Oleśnica,dolnośląskie

330 000 zł70 m² 4 698,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Bez prowizji, w kamienicy, przestronne, ciche w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną dużą kuchnią, przynależną dużą piwnicą, garażem i udziałem w działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł72 m² 5 278,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Stylowe, 3(4) pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Dodatkowy, czwarty pokój znajduje się na drugim piętrze, aktualnie pełnił on funkcje biura o pow 7,1m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

330 000 zł54 m² 6 099,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe + kuchnia z jadalnią mieszczące się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Hallera w Oleśnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z pełnym wyposażeniem meblowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 34 m, pierwsze piętro, c. o. miejskie , balkon , 195.000,- zł. tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tołstoja

Oleśnica,dolnośląskie

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 34 m2 plus balkon i piwnica w Oleśnicy na ulicy Lwa Tołstoja. Mieszkanie Położone na pierwszym piętrze ( drugiej ostatniej kondygnacji ) kamienicy po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

330 000 zł54 m² 6 099,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe + kuchnia z jadalnią mieszczące się na 2 piętrze pięknie wyremontowanej kamienicy w okolicy ul. 11 listopada w Oleśnicy. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na 1 piętrze, dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie znajduję się kuchnia, łazienka, salon i sypialnia. Na drugim poziomie otwarte pomieszczenie, open space (jest możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Oleśnica,dolnośląskie

289 999 zł40 m² 7 249,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oleśnica,dolnośląskie

299 999 zł49 m² 6 122,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Rozkładowe, dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 49m w centrum Oleśnicy! Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy nieopodal Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Oleśnica

300 000 zł67 m² 4 491,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z oddzielną dużą kuchnią znajdujące się w odremontowanej w pełni (nowa klatka schodowa, dach, elewacja) i ocieplonej kamienicy. Mieszkanie z ekspozycją okien na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

215 000 zł54 m² 3 996,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 53,8 m2 usytuowany w kamienicy przy ul. Poniatowskiego. Salon, pokój, kuchnia, łazienka, korytarz Mieszkanie do kapitalnego remontu; okna pcv, C.O. miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł72 m² 5 278,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zamkowa

Oleśnica,dolnośląskie

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio bardzo przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 52 m2, położone na II piętrze w budynku przy ul. Sudoła w Oleśnicy, w sąsiedztwie parku i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka) o powierzchni 27,84 m2, po kapitalnym remoncie. Położone jest na 1 piętrze w 2 piętrowej, pięknie położonej kamienicy w centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Oleśnica,dolnośląskie

385 000 zł81 m² 4 770,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Kupujący nie płaci dodatkowych prowizji dla biura. Duże, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Oleśnicy! Bardzo przestronne, wchodzimy do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

229 000 zł70 m² 3 271 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w sdp Nieruchomości Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie. Opiekun Oferty tel. Mieszkanie znajduje się W miejscowości wszechświęte, kilka minut drogi od oleśnicy. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko u nas! **** Trzy pokojowe, nietuzinkowe mieszkanie w bardzo dobrej cenie! Salon z otwartą kuchnią, a przy niej stół jadalniany. W kuchni meble i kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

120 000 zł27 m² 4 379,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 27,4 m2 usytuowany na drugim piętrze w kamienicy przy ul. 11 Listopada w Oleśnicy. Pokój, kuchnia, łazienka (sama kabina prysznicowa) Toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko u nas! **** Trzy pokojowe, nietuzinkowe mieszkanie w dobrej cenie! Salon z otwartą kuchnią, a przy niej stół jadalniany. W kuchni meble i kuchenka z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Oleśnica,dolnośląskie

215 000 zł36 m² 5 906,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka, parter, ul. Moniuszki! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 36,4 m2 usytuowany na parterze w kamienicy przy ul. Moniuszki. Pokój, przestronna kuchnia, łazienka, korytarz Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł39 m² 6 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**** Tylko u nas! **** Ciepła, duża, funkcjonalna kawalerka! Pełen rozkład. Osobna, widna, nowa kuchnia. Świeżo wyremontowana, z pełnym wyposażeniem i meblami na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Oferta wyłącznie w Home Brand! **** Do kwoty z ogłoszenia nie dochodzą dodatkowe koszty! Cena do negocjacji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Dostępne od zaraz! Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Tylko u nas! **** Dostępne od zaraz - gotowe, umeblowane, dwu pokojowe mieszkanie z balkonem! Pełen rozkład, super standard z widokiem na trzy strony świata. Osobna, widna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²