dowolna

Mieszkania na sprzedaż Oleśnica - Oferty „sprzedam mieszkanie”

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

112 000 zł26 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / 1 pokój Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 26 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / 2 pokoje/ oddzielna kuchnia Polecam bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

261 295 zł59 m² 4 428,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / doskonała lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

261 446 zł61 m² 4 286 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / rozkład / oddzielna kuchnia Na sprzedaż nowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

265 560 zł63 m² 4 215,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / ok. Rynku / balkon / piwnica Na sprzedaż nowe mieszkanie zlokalizowana w pobliżu Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / rozkład / przytulne Na sprzedaż bardzo ładne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

338 774 zł78 m² 4 343,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. -prowizję biura pokrywa sprzedający- oleśnica / dwa poziomy / doskonała lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

246 572 zł58 m² 4 251,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

267 670 zł59 m² 4 536,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / taras / doskonała lokalizacja Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

420 000 zł95 m² 4 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu luksusowy, dwupoziomowy apartament, położony w nowym bloku na spokojnym osiedlu, niedaleko centrum Oleśnicy. W promieniu 400 m od mieszkania zlokalizowane są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

185 000 zł85 m² 2 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / mieszkanie + usługi Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy. Ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

150 000 zł31 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / jeden pokój / balkon / piwnica Na sprzedaż przytulne mieszkanie usytuowane na parterze w spokojnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

303 221 zł71 m² 4 270,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / dwa poziomy / balkon / piwnica Polecam nowe mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / piękne / nowa aranżacja balkon / piwnica / klimatyzacja Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

254 188 zł59 m² 4 308,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / rozkład / oddzielna kuchnia Polecam nowe mieszkanie usytuowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- -magda janik, tel. Oleśnica / przytulne / balkon / piwnica Polecam rozkładowe mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni ok. 47,5 mkw, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

248 572 zł58 m² 4 285,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

167 000 zł41 m² 4 073,17 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica Polecamprzytulne mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą w centrum Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / garaż / piwnica Polecam bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w okolicach Oleśnicy (ok. 2 km od granic miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

317 174 zł73 m² 4 344,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica / doskonała lokalizacja Polecam nowe mieszkanie usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

219 000 zł52 m² 4 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica /ok. Rynku / po remoncie Polecam mieszkanie po remoncie usytuowane na I piętrze w Oleśnicy w pobliżu Rynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

268 000 zł61 m² 4 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / doskonała lokalizacja Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

330 000 zł97 m² 3 395,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Kameralne osiedle, 5 pokoi, taras, i piętro! Do sprzedania apartament o pow. 97,2 m2 usytuowane na pierwszym piętrze - osiedle zamknięte. Kapitalna lokalizacja - w sąsiedztwie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

399 000 zł97 m² 4 104,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Stan deweloperski - 5 pokoi; taras; i piętro! Do sprzedania apartament o pow. 97,2 m2 usytuowane na pierwszym piętrze - nowe budownictwo, 5 min pieszo do Rynku. Salon z wyjściem na taras

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł83 m² 2 650,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / parter / 3 pokoje możliwość adaptacji pod działalność gospodarczą / biuro Polecam duże i bardzo ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

248 000 zł59 m² 4 203,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / ok. Rynku Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

245 000 zł60 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / I piętro / rozkład Polecam rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

327 283 zł76 m² 4 306,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / piwnica Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

289 000 zł87 m² 3 321,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o pow. 87 m2 - osiedle zamknięte na obrzeżach miasta. Inwestycja Z odbiorami. Nowoczesny projekt, funkcjonalny rozkład, przestronne i doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

424 000 zł131 m² 3 236,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / przestronne / 5 pokoi / nowe Polecam dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / rozkład / trójstronne / przytulne Polecam bardzo ładne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / rozkład / rozkład / bardzo ładne Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

260 366 zł59 m² 4 412,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / ostatnie wolne mieszkania balkon / winda / piwnica Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane.