dowolna

Mieszkania przy parku Oleśnica - Oferty sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

239 999 zł51 m² 4 705,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu urocze, bardzo słoneczne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 51 m2. Rozkładowe, środkowe , składające się z dwóch pokoi (18 m2; 12 m2),dużej ładnej kuchni (9 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam trzyletnie, 2 pokojowe mieszkanie, na nowym osiedlu milenium w Oleśnicy. 36m2, urządzone nowocześnie z bardzo dobrych, drogich materiałów, bardzo zadbane. Winda, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie wykończone na wysoki standard do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest bardzo ciepłe i ekonomiczne w użytkowaniu. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Otwarta

Oleśnica,dolnośląskie

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 30 mkw. kuchnia w pełni umeblowana, pokój nieumeblowany, łazienka bez pralki. Mieszkanie środkowe bardzo ciepłe. Dwa parkingi zabezpieczone szlabanami. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Zielone Ogrody,Oleśnica

269 669 zł63 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W nowej inwestycji Milano Development w Oleśnicy przy ul. Wrocławskiej proponujemy Państwu lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 62,86m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

195 000 zł47 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Witam, mam do sprzedania mieszkanie, budynek po ociepleniu elewacji, mieszkanie jasne, słoneczne przez większość dnia, w zimie niszkie koszty ogrzewania, niski czynsz 297,00 zł, okolice parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

175 000 zł34 m² 5 131,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Pilnie sprzedam ładne mieszkanie jednopokojowe, na III piętrze o powierzchni 34 m2 (ze skosami ok.36 m2). Lokal znajduje się w bloku na terenie zamkniętym, oddanym do użytku w 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

350 000 zł84 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowe mieszkania do użytkowania! W kameralnym, dwupiętrowym budynku (tylko 16 mieszkań) w centrum Oleśnicy oferujemy Państwu nowe bezpośrednio od Dewelopera - słoneczne i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

194 000 zł51 m² 3 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Oleśnicy na ul.Kopernika 51m2 3 piętro.Mieszkanie po kapitalnym remoncie(oknaPCV,ściany gładż,łazienki kafle,podłogi panele)Lokal jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Oleśnica,dolnośląskie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie w spokojnej dzielnicy w Oleśnicy koło Wrocławia. Blisko centrum (około 5-10min), mieszkanie ma 60m2, znajduje się na II piętrze ładnych żółto-zielonych bloków. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zielone Ogrody

Zielone Ogrody,Oleśnica

280 000 zł71 m² 3 943 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie własnościowe w Oleśnicy: przestronne, 3 pokojowe, 71m2, balkon, spiżarnia, garderoba, piwnica, strych, piętro I/II, budynek z cegły; niski czynsz; nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

2 201 zł116 m² 18,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech pokoi, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 95,60 m2 położony na poddaszu, szósta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

195 000 zł51 m² 3 823 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne rozkładowe dwustronne mieszkanie w Olesnicy skladajace sie z dwoch pokoi lazienki oddzielnego wc przedpokoju i kuchni oraz piwnicy.Okna PCV nowy oszczedny junkers oraz nowa kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

123 900 zł27 m² 4 588 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania odświeżoną kawalerkę w Oleśnicy. Kawalerka w bliskim centrum miasta, dobrze zlokalizowana. Do sklepu nie daleko spokojne osiedle, zadbany i bezpieczny blok. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oleśnica

Serbinów,Oleśnica

270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Gładzie tynkowe. parkiety, spokojni sąsiedzi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

122 900 zł27 m² 4 551,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

witam sprzedaje swoją kawalerkę w centrum Oleśnicy. Ul.Kilińskiego z mieszkania do rynku to 10 min drogi. blisko mieszkania jest przychodnia, niedaleko policja - blok jak i osiedle bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

218 832 zł54 m² 4 052,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 53.82 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

208 179 zł51 m² 4 081,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 51,2 m2 w budynku, który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

170 950 zł43 m² 3 975,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy o pow. 43,18 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

285 433 zł70 m² 4 077,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 70,2 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

239 731 zł59 m² 4 063,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 58,96 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

234 135 zł59 m² 3 968,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 59,14 m2 w budynku, który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

307 837 zł76 m² 4 050,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 75,71 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

239 609 zł59 m² 4 061,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 58,93 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

241 143 zł61 m² 3 953,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 60,91 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

249 246 zł61 m² 4 086 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f. Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem w Oleśnicy o pow. 61,3 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

208 180 zł51 m² 4 081,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 51,2 m2, w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

171 950 zł43 m² 3 998,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 43,18 m2, w budynku który oddany będzie do użytku w III IV kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Serbinów,Oleśnica

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe. Teren wokół budynku zagospodarowany z urządzonym placem zabaw dla dzieci, zielenią, parkingami. Ciche, spokojne miejsce. Czysta, zadbana klatka schodowa. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Oleśnica,dolnośląskie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 45 m2 własnościowe, ul. Sienkiewicza, II piętro, 2 pokoje, urządzona łazienka, duży przedpokój, słoneczna umeblowana kuchnia, salon od południa z balkonem, spora piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

262 000 zł57 m² 4 596,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe. Mieszkanie ma wymienione okna pcv oraz zamontowane rolety antywłamaniowe również na balkonie. Wymienione zostały drzwi w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie w centrum Oleśnicy (30km od Wrocławia). Cicha, spokojna okolica, w pobliżu park. W mieszkaniu zainstalowane są nowe okna, wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Zwycięstwa

Oleśnica,dolnośląskie

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie niedawno po remoncie, 3 pokoje, na II piętrze, panele, kafle, częściowo umeblowane, możliwość długiego wynajmu. Wolne od 01.09.2010. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze w domu wielorodzinnym,w cichej i spokojnej części Oleśnicy,na ul Dąbrowskiego 49\1.Sypialnia ,duzy salon,pokój,łazienka i kuchnia-nowa Ikea ,fronty.