dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Oleśnica - Oferty sprzedaży i najmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Centrum,Oleśnica

499 000 zł75 m² 6 680,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow. 74,7m2 w świetnej cenie! Położone na trzecim piętrze zadbanego bloku przy ul. Lwowskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Rataje,Oleśnica

415 224 zł57 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

#56.88 m2, 3 pokoje z balkonem 21m(!) C16 3 pokoje za ok. 400 tysięcy (!) Odkrywamy dobroszyce! Odkryj urok tej malowniczej miejscowości, łączącej wiejski spokój z dogodną lokalizacją blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Oleśnica,dolnośląskie

700 000 zł59 m² 11 941,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oleśnica/3pok./hit/balkon/piwnica/parking/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m2 zlokalizowane przy ul. Koszarowej w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Oleśnica,dolnośląskie

700 000 zł59 m² 11 943,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oleśnica/3pok./top/balkon/piwnica/parking/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m2 zlokalizowane przy ul. Koszarowej w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolna

Centrum,Oleśnica

478 500 zł67 m² 7 104,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Uwaga!mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem Brak prowizji dla kupującego Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 67,34 m2 położonego w Oleśnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Oleśnica,dolnośląskie

700 000 zł59 m² 11 945,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oleśnica/3pok./lux./balkon/piwnica/parking/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m2 zlokalizowane przy ul. Koszarowej w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Oleśnica

345 000 zł50 m² 6 927,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 49,8m2 liczoną ze skosami, bez skosów powierzchnia po podłodze to 56m2! Położone na trzecim piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Oleśnica,dolnośląskie

2 600 zł79 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o pow. 79 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Wileńskiej. salon z kuchnią, sypialnia, pokój, łazienka, garderoba, holl do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Zielone Ogrody,Oleśnica

598 000 zł58 m² 10 329,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Możesz tu zamieszkać - jedno z ostatnich, nowych, w pełni urządzonych mieszkań czeka na swojego pierwszego właściciela:-). Zielone Ogrody to wyjątkowe miejsce na mapie Oleśnicy. Wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 800 zł63 m² 7 113,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oleśnica/3pok/balkon/2xpiwnica/od/zaraz/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

479 000 zł44 m² 10 861,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, 3-pokojowe mieszkanie położone w zadbanym budynku, przy ulicy Cieszyńskiego, oleśnica 44,1 m2, drugie piętro, + piwnica 2,5m2 Widok z mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lucień,Oleśnica

545 000 zł49 m² 11 122,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w nowoczesnym wnętrzu, na nowym i przyjaznym osiedlu. Lokalizacja: oleśnica, ul. Europejska Zapraszamy do obejrzenia urokliwego mieszkania znajdującego się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Oleśnica

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam Mieszkanie. W Oleśnicy na ulicy Wojska Polskiego, rozkładowe 73m2 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Zwycięstwa

Centrum,Oleśnica

429 000 zł51 m² 8 411,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na Placu Zwycięstwa- w samym centrum miasta. Składa się z : -3 pokoi - kuchni - łazienki - zabudowanego balkonu, co zwiększa nam przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł63 m² 7 115,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oleśnica/3pok/balkon/2xpiwnica/od/zaraz/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 999 zł63 m² 7 114,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł63 m² 7 120,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Serbinów,Oleśnica

520 000 zł73 m² 7 162,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 72,6m2. Położone na trzecim piętrze zadbanego bloku przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie z tzw. "Trójkątem",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 999 zł63 m² 7 131,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Serbinów,Oleśnica

599 000 zł65 m² 9 194,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

**** Tylko w Home Brand! **** Gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow. 65,12m2! Zlokalizowane na drugim piętrze świeżego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł53 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Dobra oferta inwestycyjna, rentowność około 8,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Serbinów,Oleśnica

435 000 zł73 m² 5 991,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Serbinów,Oleśnica

573 536 zł73 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja deweloperska, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy przy samym centrum, zachęca nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale także dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Serbinów,Oleśnica

569 000 zł73 m² 7 837,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

300 000 zł45 m² 6 711,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w Oleśnicy o łącznej powierzchni 44,7m2, do wprowadzenia od zaraz. Położone w cichej i spokojnej okolicy, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Oleśnica

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 pokojowe dwustronne, w pełni rozkładowe (do każdego pomieszczenia wchodzimy bezpośrednio z przedpokoju). Mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim) piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 500 zł67 m² 7 377,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/TOP/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni, -łazienki, -wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Lucień,Oleśnica

555 000 zł49 m² 11 326,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Centrum,Oleśnica

207 211 zł51 m² 4 062,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy Kancelaria Komornicza nr I w Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 500 zł67 m² 7 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/HIT/OKAZJA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni, -łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

377 000 zł50 m² 7 540 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/TOP/PIWNICA/KOMÓRKA/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 500 zł67 m² 7 377,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/HIT/OKAZJA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni, -łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

376 999 zł50 m² 7 538,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/HIT/PIWNICA/KOMÓRKA/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 500 zł67 m² 7 378,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/HIT/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni, -łazienki, -wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

377 000 zł50 m² 7 536,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Centrum,Oleśnica

495 000 zł67 m² 7 388,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy w centrum w bloku. Mieszkanie ma 67m i sklada się z 3 ustawnych pokoi , kuchni, łazienki, wc i dużego przedpokoju + balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

584 000 zł53 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

!W cenie mieszkania 2X miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! duży balkon dwustronne winda spokojna zielona okolica komórka lokatorska (na tym samym piętrze) dwa miejsca postojowe nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 800 zł67 m² 7 381,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/TOP/HIT/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy w centrum. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

377 500 zł50 m² 7 545,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/HIT/PIWNICA/KOMÓRKA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 950 zł67 m² 7 385,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/TOP/HIT/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy w centrum. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

378 500 zł50 m² 7 566,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/HIT/PIWNICA/KOMÓRKA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij