dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Oleśnica - Oferty sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

290 810 zł74 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizja 0% - prowizję pośrednika pokrywa sprzedający Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

293 650 zł81 m² 3 611 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizja 0% - prowizję pośrednika pokrywa sprzedający Osiedle Wileńska położone jest w jednym z uroczych zakątków Oleśnicy. Otoczone zielenią, zabytkową architekturą oraz sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

270 900 zł73 m² 3 705 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

250 240 zł66 m² 3 780 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł82 m² 2 682,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,02 mkw.,w pełni rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w bloku czterokondygnacyjnym w Oleśnicy przy ul. Hallera. Lokal zadbany lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Zielone Ogrody,Oleśnica

269 669 zł63 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W nowej inwestycji Milano Development w Oleśnicy przy ul. Wrocławskiej proponujemy Państwu lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 62,86m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

195 000 zł47 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Witam, mam do sprzedania mieszkanie, budynek po ociepleniu elewacji, mieszkanie jasne, słoneczne przez większość dnia, w zimie niszkie koszty ogrzewania, niski czynsz 297,00 zł, okolice parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

350 000 zł84 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowe mieszkania do użytkowania! W kameralnym, dwupiętrowym budynku (tylko 16 mieszkań) w centrum Oleśnicy oferujemy Państwu nowe bezpośrednio od Dewelopera - słoneczne i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Oleśnica,dolnośląskie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie w spokojnej dzielnicy w Oleśnicy koło Wrocławia. Blisko centrum (około 5-10min), mieszkanie ma 60m2, znajduje się na II piętrze ładnych żółto-zielonych bloków. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł75 m² 3 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania bardzo ładne w pełni rozkładowe mieszkanie w Oleśnicy o pow. 75m2 (okolice ul. Krzywoustego). Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Oleśnica,dolnośląskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie jest po remoncie, posiada okna plastikowe, podłogi drewniane. Mieszkanie jest jasne, zadbane. Posiada balkon, piwnicę, internet, umeblowaną kuchnię i ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

295 000 zł73 m² 4 052,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie własnościowe w Oleśnicy, dwustronne, dobrze oświetlone znajdujące się na 1 piętrze/4. Mieszkanie składa się z 3 pokoi z salonu wyjście na duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zielone Ogrody

Zielone Ogrody,Oleśnica

280 000 zł71 m² 3 943 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie własnościowe w Oleśnicy: przestronne, 3 pokojowe, 71m2, balkon, spiżarnia, garderoba, piwnica, strych, piętro I/II, budynek z cegły; niski czynsz; nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Oleśnica,dolnośląskie

280 000 zł72 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam w centrum Oleśnicy własnościowe mieszkanie, łączone trzy pokoje, 72 m2, 2 łazienki, 2 balkony, piwnica. Możliwość rozdzielenia - kosztorys przygotowany. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

260 000 zł64 m² 4 062 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie po remoncie, wymalowane i posiada parkiet. Słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

258 000 zł48 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, jasne mieszkanie składające się z trzech pokoi, aneksu kuchennego z balkonem oraz łazienki. W mieszkaniu pozostają meble kuchenne wraz ze sprzętem agd (lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

195 000 zł67 m² 2 910,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku czterorodzinnym, duży salon z kuchnią 2 sypialnie,duża funkcjonalna łazienka,bardzo niski koszty utrzymania ( bezczynszowe ), ogrzewanie gazowe + kominek. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

218 832 zł54 m² 4 052,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 53.82 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

285 433 zł70 m² 4 077,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Oleśnicy o pow. 70,2 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III kwartale 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

249 246 zł61 m² 4 086 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera oleśnica ul. Paderewskiego 7f. Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem w Oleśnicy o pow. 61,3 m2 w budynku który oddany będzie do użytku w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

188 000 zł48 m² 3 957,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47,5m2 w Oleśnicy. Mieszkanie obejmuje: - 3 pokoje (14, 10, 8,5m2), kuchnię 5,5m2, łazienkę 3m2, wc 2m2, przedpokój 4,5m2. Blisko do centrum. W pokojach na ścianach - tapety. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

262 000 zł57 m² 4 596,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe. Mieszkanie ma wymienione okna pcv oraz zamontowane rolety antywłamaniowe również na balkonie. Wymienione zostały drzwi w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie w centrum Oleśnicy (30km od Wrocławia). Cicha, spokojna okolica, w pobliżu park. W mieszkaniu zainstalowane są nowe okna, wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

381 008 zł87 m² 4 379,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sudoła

Oleśnica,dolnośląskie

279 204 zł63 m² 4 431,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Zwycięstwa

Oleśnica,dolnośląskie

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie niedawno po remoncie, 3 pokoje, na II piętrze, panele, kafle, częściowo umeblowane, możliwość długiego wynajmu. Wolne od 01.09.2010. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Oleśnica,dolnośląskie

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne zadbane,w pełni rozkładowe, duża kuchnia z jadalnią i balkonem, ogrzewanie podłogowe, nowe drewniane okna i drzwi. Mieszkanie ciepłe. Do mieszkania należą dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe (własnościowe) w Oleśnicy przy ul. Wojska Polskiego. Powierzchnia: 60 m2 - 3 pokoje (na ścianach tapety), kuchnia z oknem, łazienka i wc osobno, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie na podłagach parkiet i kafle, na ścianach gładż i tapeta, łazienka cała w kaflach z kabiną i hydromasażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Oleśnica,dolnośląskie

210 000 zł78 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Sprzedam mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy o powierzchni 78,5 m2, salon-25m2, pokój-14m2, pokój-12m2, przedpokój-5m2, garderoba-2m2, kuchnia-14m2, łazienka-7m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł71 m² 4 211,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na dole mieszkania znajduje się kuchnia, wc,pokój, salon ze schodami prowadzącymi do pokoju na drugim poziomie. Wejście na taras z drugiego poziomu. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Oleśnica,dolnośląskie

389 200 zł67 m² 5 808,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie kompletnie wykończone i wyposażone w stylowe meble i sprzęt agd wysokiej klasy. Do mieszkania przynależy duży taras od strony południowej.Dodatkowo płatne: Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia