dowolna

Domy z aneksem kuchennym Oleśnica - Lista ofert sprzedaży i najmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

624 500 zł110 m² 5 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją -bliźniak 108m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ garaż!top! polecamy przedstawić Państwu piękny dom na sprzedaz dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

465 000 zł74 m² 6 326,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 73.5m2 Dom zlokalizowany jest na Spalicach, tuż przy lesie. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, blisko miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

643 400 zł110 m² 5 870,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją -bliźniak 108m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ garaż!top polecamy przedstawić Państwu piękny dom na sprzedaz dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

635 000 zł110 m² 5 788,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją -bliźniak 108m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ Garaż! polecamy przedstawić Państwu piękny dom na sprzedaz dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

697 000 zł104 m² 6 701,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:139 m²

Szereg 4/6 pokoi; wykończony - gotowy do wprowadzenia! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 104 m2 (120 m2 po podłogach). Lokalizacja: oleśnica osiedle Rataje ; bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

644 990 zł110 m² 5 868,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją -bliźniak 108m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ Garaż! polecamy przedstawić Państwu piękne dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa dzielnica Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

645 000 zł109 m² 5 825,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

**** Oferta tylko w naszym biurze **** Zamieszkaj w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych! Z wysokiej klasy materiałów połowa domu w zabudowie bliźniaczej w Sokołowicach 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

655 000 zł105 m² 6 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją -bliźniak 100m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ Garaż! polecamy przedstawić Państwu piękne dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa dzielnica Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

529 000 zł104 m² 5 086,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 mkw, z działką 340 mkw lub 200 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal Oleśnicy. Układ domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szafirowa

Rataje,Oleśnica

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż urządzony i gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Dom jest sprzedawany z całym wyposażeniem. Dom wykończony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 390 000 zł137 m² 10 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Na sprzedaż piękny dom w Oleśnicy! Wybudowany i urządzony w 2016 roku, na dużej 13-arowej działce, z widokiem na tereny zielone! Do dyspozycji 137m2: - 3 sypialnie, - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Oleśnica,dolnośląskie

779 000 zł97 m² 8 061,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

W ofercie przedstawiam pięknie urządzony dom jednorodzinny z zabudowie bliźniaczej. Łączna przestrzeń mieszkalna to 96,63m2 parter wiatrołap 4,72 m2 aneks kuchenny 5,42m2 salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

697 000 zł103 m² 6 773,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

698 000 zł103 m² 6 789,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją bliźniak 100m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ Garaż! polecamy przedstawić Państwu piękne dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa dzielnica Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

698 005 zł103 m² 6 783,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy z rekuperacją bliźniak 100m2/olesnica 4 pokoje Ogródek/ Garaż polecamy przedstawić Państwu piękne dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa dzielnica Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przyjaźni

Oleśnica,dolnośląskie

635 000 zł89 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Najtańszy nowy dom w Oleśnicy. Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie. 2 miejsca postojowe. Możliwość kredytowania! Opiekunka oferty tel. Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego domu, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

669 000 zł103 m² 6 470,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

**** Tylko w Home Brand! **** Prezentuje Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w Spalicach (gęsia Górka) wykończony, do wprowadzenia. Jeśli szukasz spokojnego miejsca, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 495 000 zł308 m² 4 853,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

0 % prowizji dla kupującego! oferta na wyłączność! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący z 2014 roku, o powierzchni ok. 308 m2 położony na 882 metrowej działce, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

835 000 zł147 m² 5 680,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

**** Oferta tylko w naszym biurze **** Zamieszkaj w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych! Piękny, gotowy, wykończony z wysokiej klasy materiałów dom w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż gotowy dom parterowy wolnostojący o powierzchni użytkowej 96,70 mkw. Dom położony w miejscowości Dąbrowa k/oleśnicy. Bliskość miasta Oleśnica zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na Twojej działce! Jako jedyna firma dajemy Gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

342 218 zł123 m² 2 782,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Centrum,Oleśnica

301 700 zł123 m² 2 452,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dla osób posiadających Własną Działkę. Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

849 000 zł148 m² 5 815,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

849 700 zł146 m² 5 819,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

699 000 zł153 m² 4 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp stan deweloperski zamknięty - termin realizacji inwestycji II kwartał 2020! zakup bez podatku pcc 2% aktualne zdjęcia inwestycji dostepne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Oleśnica,dolnośląskie

2 480 000 zł320 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest luksusowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 320 m2. Zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Oleśnicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Oleśnica,dolnośląskie

451 250 zł95 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 95 m2 usytuowany w Oleśnicy. Termin realizacji inwestycji IV kw. 2020! parter: salon z jadalnią oraz kuchnią, wc, hall z klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

999 000 zł175 m² 5 695,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta na wyłaczność! nie szukaj W internecie! Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu jedną z nielicznych nieruchomości, które łączą w sobie najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Oleśnica,dolnośląskie

940 000 zł154 m² 6 099,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Nowoczesny, stylowo urządzony, w pełni wyposażony! Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. 154,10 m2 usytuowany na osiedlu Spalice. Parter: - salon z jadalnią - 34,6 m2 - 2 pokoje - 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 100 000 zł175 m² 6 271,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 000 zł82 m² 5 442,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg środkowy Z opcją 5 pokoi, stan deweloperski! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 82,5 m2 z ogródkiem. Lokalizacja: oleśnica osiedle Rataje; b ardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 100 000 zł175 m² 6 271,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu jedną z nielicznych nieruchomości, które łączą w sobie najważniejsze cechy nieruchomości Premium: pożądaną lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł173 m² 1 439,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Sprzedam dom w stanie surowym ok.200m2 z z działką - Oleśnica/Nowosiedlice - OKAZJA!Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Oleśnica,dolnośląskie

790 000 zł136 m² 5 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż niezwykle komfortowy, parterowy dom wolnostojący w spokojnej części Oleśnicy, o pow. 136 m2, na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 900 m2. Wejście do domu przez duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bocka

Oleśnica,dolnośląskie

690 000 zł157 m² 4 394,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Witam serdecznie, polecam na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący z garażem oraz ogrodem. Nieruchomość o powierzchni 157 m2 położona jest na dużej działce (676 m2) w jednej.