Ogłoszenie archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica, dolnośląskie

  • 310 000 zł
  • 140 m²
  • 2 214,29 zł/m²

Dom Oleśnica

Oleśnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
5 stycznia 2010

310 000 zł

140 m²

2 214,29 zł/m²

Dom Oleśnica

Zaktualizowane: 5 stycznia 2010

310 000 zł 140 m² 2 214,29 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 373 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2009

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 373 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2009

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 310 000 zł (2 214,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 140 m² (121 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: surowy otwarty
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2009
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  • Działka: 1 373 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.01.2010

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DOM wybudowany w 2009 wg projektu bp archon ,DOM W AWOKADO z małymi zmianami- zadaszenie tarasu,ściany - pustak ceramiczny 24 ,strop - teriva,kominy schiedel wykończone klinkierem ,dachówka ceramiczna kolor antracyt. dojazd -droga asfaltowa ,działka prostokątna pow. 1373m2. Cicha i spokojna okolica ,w pobliżu lasy oraz ośrodek rekreacyjny, w pobliżu obwodnica Oleśnicy -dobry dojazd do Wrocławia

Kontakt

Agent

jacek

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

jacek