dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Oleśnica

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

550 000 zł283 m² 1 943,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom budowany systemem gospodarczym nie deweloperskim! Do sprzedania dom wg projektu Dom w kalateach 2p , firmy archon, lokalizacja Dąbrowa koło Oleśnicy, dokładnie 29 km od centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

380 000 zł184 m² 2 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom jednorodzinny Oleśnica - Ligota Wielka! Dom jednorodzinny z garażem, stan surowy, otwarty, zadaszony, o powierzchni użytkowej 163,83 m2 + garaż 20,32 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Oleśnica,dolnośląskie

1 100 000 zł191 m² 5 756,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom i Lokal Handlowo-Uslugowy w jednym! Sprzedam duzy dom 190m powierzchnia calkowita, a z tego 50m jest wykonczone pod sklep lub lokal uslugowy. Przyszly wlasciciel moze otworzyc wlasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kusocińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Luksusowy dom całkowicie wkończony i umeblowany zapraszam na prezentacje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

619 000 zł200 m² 3 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom położony około 1 km od centrum miasta, bardzo spokojna okolica, dużo zieleni, ogród w pełni zagospodarowany, dużo ciekawych krzewów i drzewek, oczko wodne, wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszowska

Oleśnica,świętokrzyskie

85 000 zł50 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi: stajnia, stodoła, spichlerz. Dom bez łazienki z możliwością dobudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Oleśnica,dolnośląskie

100 000 €180 m² 555,56 €/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

mozliwosc parkowania samochodu rowniez w garazu od strony podworka w osobnym pomieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 050 000 zł260 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wolnostojący w Oleśnicy wraz z zakładem produkcyjnym blisko centrum. Budynek mieszkalny z lat 80-tych o pow. 260 m2, dwie kondygnacje, możliwość podziału na 2.