Dom Oleśnica
Lucień, Oleśnica, dolnośląskie
- 1 790 000 zł
- 205 m²
- 8 731,71 zł/m²
Małgorzata Ulias...
Skontaktuj się
Dom Oleśnica
Lucień, Oleśnica, dolnośląskie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Dom Oleśnica
Zaktualizowane: 9 maja 2026
1 790 000 zł 205 m² 8 731,71 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
5
1 030 m²
-
2021
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
1 030 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2021Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 790 000 zł (8 731,71 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 205 m² (160 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
- materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 1 030 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości we Wrocławiu, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: 4952508742130092
Lokalizacja
- Adres: Dom wolnostojący, zadbane osiedle., Lucień, Oleśnica, oleśnicki, dolnośląskie
- Otoczenie: obrzeża miasta
Opis nieruchomości
KONTAKT : Małgorzata Uliasz .
Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00.
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO.
Przedstawiamy Państwu nieruchomość, położoną na cichym i zadbanym osiedlu w południowo zachodniej części Oleśnicy.
Rok budowy: 2021 rok.
Powierzchnia użytkowa wraz z garażem to ok. (...)
519 186...
519 186 410
519 186 410