Ogłoszenie archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica, dolnośląskie

  • 623 005 zł
  • 13 m²
  • 47 923,46 zł/m²

Dom Oleśnica

Oleśnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 kwietnia 2023

623 005 zł

13 m²

47 923,46 zł/m²

Dom Oleśnica

Zaktualizowane: 12 kwietnia 2023

623 005 zł 13 m² 47 923,46 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
105 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2020

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

105 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2020

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 623 005 zł (47 923,46 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 13 m² (109 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2020
  • Działka: 105 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 12.04.2023
  •   numer ogłoszenia: 792/13327/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TOP / DOM BLIŹNIAK/ 108mk/Oleśnica/ nowy!OKAZJA

Nowy z rekuperacją -BLIŹNIAK 105m2-Olesnica 4 pokoje Ogródek
POLECAMy przedstawić Państwu piękny dom na sprzedaz dom położone na nowym prywatnym osiedlu przy parku ulica Perłowa

-dzielnica Rataje w Oleśnicy zaledwie 10 minut samochodem do Wrocławia bardzo dobrze zlokalizowane pozwalają na uniknięcie zatorów w Oleśnicy. (...)

Kontakt

Agent

Doradca do spraw nieruchomości

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości